Kategorie

TEST Ciążowy PUWER Płytkowy

9092127

Test ciążowy PUWER płytkowy jest prosty i wygodny w użyciu. Można go wykonać samodzielnie. Wynik testu jest widoczny zaledwie po 3-5 minutach. Można go użyć o każdej porze dnia. 

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 1,87 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Test ciążowy PUWER płytkowy jest prosty i wygodny w użyciu. Można go wykonać samodzielnie. Wynik testu jest widoczny zaledwie po 3-5 minutach. Można go użyć o każdej porze dnia. 

Właściwości:
Test ciążowy PUWER płytkowy wykrywa obecność gonadotropiny kosmówkowej (hCG) już przy stężeniu na poziomie 10 mlU/ml lub większym. Jest to hormon wytwarzany przez rozwijające się łożysko wkrótce po zapłodnieniu i jest wydalany w moczu. Test można wykonać o każdej porze dnia, ale zaleca się pobranie pierwszej, porannej próbki moczu. 

Sposób użycia:
1. Wyjąć test z foliowego opakowania. Wypakować pipetę i test ciążowy, który należy położyć na płaskiej, poziomej powierzchni.
2. Zanurzyć końcówkę pipety w pojemniku z próbką moczu. Ściskając szeroką części pipety nabrać próbkę moczu.
3. Trzymając pipetę z próbką moczu pionowo nad okienkiem na próbkę moczu, umieścić w nim dokładnie 4 krople moczu.
4. Wynik pozytywny pojawi się już po minucie. Nie mniej jednak, aby potwierdzić wynik negatywny należy odczekać 3 minuty. Nie odczytywać wyników po 5 minutach.

Ważne informacje:
Przechowywać w temperaturze 4°C-30°C w zamkniętym woreczku foliowym po upłynięciu daty ważności. Data ważności zestawu znajduje się na opakowaniu handlowym i etykiecie. Przechowywać z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych wilgoci i źródeł ciepła. Nie zamrażać. Wskazane jest otwieranie torebki foliowej tuż przed użyciem testu. 

Opakowanie:
1 sztuka

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii