Kategorie

Test ciążowy ClearBlue CB9 ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 1 szt.

9087484

Test ciążowy Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który jest tak dokładny, jak badanie ultrasonograficzne w określaniu zaawansowania ciąży.

Więcej szczegółów

 

Cena: 30,13 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Test ciążowy Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży jest pierwszym i jedynym testem, który jest tak dokładny, jak badanie ultrasonograficzne w określaniu zaawansowania ciąży. Jego Smart Dual Sensor™ nie tylko określa Twój stan słowami „Ciąża” lub „Brak ciąży”, ale także wskazuje, jak bardzo jest ona zaawansowana.


Działanie:

  • Tak dokładny... wskazuje liczbę tygodni ciąży - Jest jak 2 testy w 1 — najpierw wykrywa obecność hormonu ciążowego z ponad 99% dokładnością2 od dnia oczekiwanej miesiączki, a w przypadku stwierdzenia ciąży, wskazuje RÓWNIEŻ ile tygodni minęło od poczęcia: 1–2, 2–3 lub więcej niż 3 tygodnie (3+). Wskaźnik tygodnia ciąży określi termin poczęcia z dokładnością 93%2.

  • Może być używany 5 dni wcześniej

  • Tak czuły, że możliwe jest zastosowanie do 5 dni przed Twoją spóźnioną miesiączką3.Bezbłędnie jednoznaczne wyniki cyfrowe - W ciągu 3 minut wynik w postaci słów „Ciąża” lub „Brak ciąży” pojawia się na ekranie. Jeśli wynik to „Ciąża”, test wskazuje również czas, jaki upłynął od poczęcia (1–2, 2–3 lub 3+ tygodni).


Sposób użycia:

  • Przed przeprowadzeniem testu ciążowego, przeczytaj uważnie tę ulotkę.

Jeżeli przeprowadzasz test po czasie spodziewanej miesiączki, możesz użyć testu o dowolnej porze dnia, aby dowiedzieć się, czy jesteś w ciąży. Jeśli przeprowadzasz test wcześnie i w celu zapewnienia dokładnego wyniku w zakresie Wskaźnika tygodnia ciąży, musisz użyć pierwszego porannego moczu. Unikaj picia zbyt dużej ilości wody przed wykonaniem cyfrowego testu ciążowego.

Jeśli jesteś gotowa do testu, wyjmij tester z foliowego opakowania i zdejmij niebieską nasadkę. Wykonaj test bezzwłocznie.

- Przeprowadzenie testu:

Umieść po prostu końcówkę z próbnikiem skierowaną do dołu w strumieniu moczu przez zaledwie 5 sekund. Uważaj, by nie zamoczyć pozostałej części testera cyfrowego testu ciążowego.

Lub, zamiast tego, zbierz próbkę moczu do czystego, suchego pojemnika. Przytrzymaj końcówkę z próbnikiem skierowaną do dołu w moczu przez zaledwie 20 sekund.

- Jeżeli chcesz, możesz z powrotem nałożyć nasadkę i położyć tester cyfrowego testu ciążowego na płaskiej powierzchni.

- Trzymaj końcówkę skierowaną w dół lub połóż tester cyfrowego testu ciążowego na płasko, oczekując na wynik.

WAŻNE
Podczas przeprowadzania testu nigdy nie trzymaj końcówki z próbnikiem do góry

- odczekaj 3 minuty

Po wykonaniu Testu ciążowego Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży zapali się symbol klepsydry oznaczający oczekiwanie w celu potwierdzenia, że test jest realizowany. Gdy zniknie symbol oczekiwania, pojawi się wynik.

- odczytaj wynik

- Twój końcowy wynik zostanie wyświetlony w ciągu 3 minut

- Możliwe jest, że wynik „Ciąża” pojawi się przed wynikiem wyświetlanym przez Wskaźnik tygodnia ciąży. Czekaj, aż klepsydra przestanie migać, by odczytać swój wynik ze Wskaźnika tygodnia ciąży.

- Twój wynik pozostanie na wyświetlaczu przez ok. 24 godzin.

Podmiot odpowiedzialny:

SPD Swiss Precision Diagnostics GmbH, 47 route de Saint Georges, 1213 Petit-Lancy, Genewa, Szwajcaria.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 Inne produkty w tej samej kategorii