Kategorie

Test ciążowy ClearBlue CB11 szybkie wykrywanie 1 szt.

9087485

Test ciążowy Clearblue - szybkie wykrywanie został zaprojektowany w celu zapewnienia najłatwiejszego doświadczenia związanego ze sprawdzaniem, czy jest się w ciąży, z dokładnością.

Więcej szczegółów

 

Cena: 17,04 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Test ciążowy Clearblue - szybkie wykrywanie został zaprojektowany w celu zapewnienia najłatwiejszego doświadczenia związanego ze sprawdzaniem, czy jest się w ciąży, z dokładnością, jakiej oczekujesz od marki Clearblue — i wynikiem po zaledwie 1 minucie1. Jego rewolucyjny projekt powstał w wyniku szeroko zakrojonych prac badawczych z udziałem kobiet, otrzymując nawet nagrodę Red Dot w 2012 roku.


Działanie:

  • Dokładny w ponad 99% - Od dnia spodziewanej miesiączki

  • Ergonomiczny kształt - Łatwy w obsłudze i bardziej higieniczny dzięki dłuższej, zakrzywionej rączce.

  • 50% szersza końcówka - Szersza końcówka zmieniająca kolor ułatwia pobieranie próbki i zmienia kolor z białego na różowy, by potwierdzić prawidłowe próbkowanie.

  • Wyraźne wyniki dodatnie (+) lub ujemne (-) - Łatwe do odczytania wyniki dodatnie (+) lub ujemne (-), z wynikiem ciąży dostępnym już po 1 minucie1Sposób użycia:

- Przed przeprowadzeniem testu ciążowego, przeczytaj uważnie tę ulotkę.Jeśli jesteś gotowa do testu, wyjmij tester z foliowego opakowania i zdejmij niebieską nasadkę. Wykonaj test bezzwłocznie.- Przeprowadzenie testu:

Przytrzymaj po prostu końcówkę zmieniającą kolor skierowaną w dół w strumieniu moczu lub w próbce moczu znajdującej się w czystym, suchym pojemniku przez zaledwie 5 sekund.

Końcówka szybko przybierze kolor różowy, wskazując, że mocz jest absorbowany. Kontynuuj trzymanie końcówki zmieniającej kolor w moczu przez pełne 5 sekund.WAŻNE

Trzymaj końcówkę zmieniającą kolor skierowaną w dół lub połóż tester testu ciążowego na płasko oczekując na wynik.- odczekaj 3 minuty

W okienku kontrolnym pojawią się niebieskie linie wskazujące, że test rozpoczął działanie.- odczytaj wynik

Możesz sprawdzić swój wynik w oknie wyniku.

Nie odczytuj wyniku, dopóki w okienku kontrolnym nie pojawi się niebieska linia. Ta linia wskazuje, że test zadziałał.


Wynik „Ciąża” może pojawić się po minucie, jeżeli przeprowadzasz test od dnia spóźnionej miesiączki (czyli dzień po dniu, w którym powinna rozpocząć się miesiączka). Powinnaś odczekać pełne 3 minuty, jeśli pojawił się wynik „Brak ciąży” albo jeżeli przeprowadzasz test przed dniem wystąpienia brakującej miesiączki (zapoznaj się z pytaniem 10).


Jeżeli w ciągu 10 minut w okienku kontrolnym nie pojawi się niebieska linia, oznacza to, że test nie zadziałał.

Nie ma znaczenia, że którakolwiek z linii tworzących znak „+” jest jaśniejsza albo ciemniejsza. Wynik oznacza ciążę.

Odczytaj wynik w ciągu 10 minut od momentu wykonania testu. Zignoruj wszelkie zmiany, które pojawią się po tym czasie.Podmiot odpowiedzialny:

SPD Swiss Precision Diagnostics GmbH, 47 route de Saint Georges, 1213 Petit-Lancy, Genewa, Szwajcaria.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 Inne produkty w tej samej kategorii