Tantum Rosa roztwór dopochwowy 1mg/ml 5 butelek po 140ml
search
  • Tantum Rosa roztwór dopochwowy 1mg/ml 5 butelek po 140ml

Tantum Rosa roztwór dopochwowy 1mg/ml 5 butelek po 140ml

Tantum Rosa roztwór dopochwowy 1mg/ml 5 butelek po 140ml

Cena:
28,25 zł
Wysyłka w 24h
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania: leczenie dolegliwości i objawów, takich jak: ból, pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy. Zapalenie sromu i pochwy, zapalenie szyjki macicy, chemio- i radioterapia. Lek stosuje się również w profilaktyce przed- i pooperacyjnej w ginekologii, a także do łagodzenia dolegliwości sromu w okresie połogu. Tantum Rosa stosuje się dopochwowo oraz na błonę śluzową zewnętrznych narządów płciowych.

Skład: 100ml roztworu zawiera 100mg benzydaminy chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: bezalkiniowy chlorek rozrtwór, disodu edetynian, etanol 96%, polisorbat 20, olejek różany, woda oczyszczona.

Działanie: przeciwzapalne, przeciwbólowe, miejscowo znieczulające, odkażające.

Sposób użycia: płukać pochwę od 1 do 2 razy na dobę, w zależności od nasilenia dolegliwości. Leczenie ciągłe nie powinno być dłuższe niż 7 dni. Butelka jest jednorazowego użytku. Zawarty rozrtwór dopochwowy o temperaturze pokojowej, jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku.

4788152
2 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy