> Produkty dla dzieci>Sudocrem Expert Krem barierowy 125g

Kategorie

Sudocrem Expert Krem barierowy 125g

Cena: 18,29 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9093637

Sudocrem Expert Krem barierowy - Krem barierowy do stosowania w trakcie i w profilaktyce: pieluszkowego odparzenia skóry, zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu, otarć oraz do ochrony skóry na obrzeżach ran.

 

Więcej informacji

Wskazania:
Krem barierowy do stosowania w trakcie i w profilaktyce: pieluszkowego odparzenia skóry, zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu, otarć oraz do ochrony skóry na obrzeżach ran.

Właściwości:
Krem, dzięki zawartości składników aktywnych, zapobiega i leczy zapalenie skóry związane z nietrzymaniem moczu, zmniejsza ryzyko rozwoju odleżyn w szczególności w obszarze chłonnym pieluchy. Idealnie sprawdzi się do pielęgnacji noworodków i niemowląt - chroni skórę przed podrażnieniami i odparzeniem pieluszkowym.

Składniki:
Składnik leczniczy: tlenek cynku. Pozostałe składniki: woda oczyszczona, parafina płynna, woski parafinowe, lanolina, seskwioleinian sorbitanu, wosk mikrokrystaliczny, benzoesan benzylu, wosk pszczeli syntetyczny, benzoesan sodu, alkohol benzylowy, octan linalilu, glikol propylenowy, cynamonian benzylu, zapach lawendowy, butylowany hydroksyanizol, kwas cytrynowy.

Sposób użycia:
Na oczyszczoną skórę nanieść cienką warstwę kremu barierowego. Stosować tak często, jak to konieczne. Zarówno przed, jak i po zastosowaniu kremu należy umyć ręce. Nie wkładać resztek kremu z powrotem do pojemnika.

Ważne informacje:

  • Tylko do użytku zewnętrznego.
  • Stosować tylko zgodnie z zaleceniami.
  • Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
  • W przypadku braku poprawy lub pogorszenia stanu skóry należy skonsultować się z lekarzem. Sporadycznie zdarzają się miejscowe podrażnienia skóry. W takim przypadku należy zwrócić się o pomoc lekarską.
  • Zabrudzony opatrunek, odzież lub pościel łatwo ulega zapłonowi podczas kontaktu z otwartym ogniem. Należy trzymać się z dala od źródeł ognia podczas stosowania tego produktu.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Po użyciu pojemnik należy zamknąć.
  • Należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od pierwszego otwarcia.
  • Przechowywać w temperaturze 15°C-25°C.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na którykolwiek ze składników produktu.

Opakowanie:
125 g 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii