Kategorie

Sudafed XyloSpray dla dzieci 0,5 mg/ml aerozol 10 ml

8539641

Nosek dziecka jest inny niż dorosłego i wymaga wyjątkowego podejścia oraz delikatności.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,46 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nosek dziecka jest inny niż dorosłego i wymaga wyjątkowego podejścia oraz delikatności. Sudafed® XyloSpray dla dzieci szybko odblokowuje nos i zatoki. Działa aż do 10 godzin1 – podany przed snem umożliwia spokojną, noc bez problemów z oddychaniem. Rozpyla delikatną mgiełkę i nie powoduje dyskomfortu podczas aplikacji. Dodatkowo zawiera sorbitol, substancję o działaniu nawilżającym.
 
  • szybko i delikatnie odblokowuje nos i zatoki
  • delikatna mgiełka podczas aplikacji
  • działa do 10 godzin
  • od 2. roku życia
  • zawiera sorbitol – substancję o działaniu nawilżającym  
 
 
Wskazania i dawkowanie:
 
Preparat należy stosować w krótkotrwałym leczeniu niedrożności nosa i zatok występujących w przebiegu przeziębienia lub zapalenia zatok.
 
Przeznaczony jest do stosowania u dzieci powyżej 2 roku życia. Jeżeli lekarz nie zaleci innego sposobu dawkowania, lek można aplikować dziecku trzy razy na dobę, po jednej dawce do każdego otworu nosowego, przez maksymalnie siedem dni. 
 
Sudafed® XyloSpray dla dzieci można używać do 20 tygodni po otwarciu butelki.
 
UWAGA!
Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń, opakowanie leku nie powinno być stosowane przez więcej niż jedną osobę, a aplikator należy opłukać gorącą wodą po każdym użyciu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii