Stymen 60 tabletek
search
  • Stymen 60 tabletek

Stymen 60 tabletek

Stymen to tabletki na potencję, które mają wspierać sprawność seksualną poprzez uzupełnienie niedoboru prasteronu, czyli prekursora testosteronu. Suplementacja tego hormonu przekłada się na zwiększenie poziomu testosteronu, a tym samym poprawę sprawności seksualnej wpływając korzystnie na potencję. Lek przeznaczony do długotrwałego stosowania.

Cena:
41,07 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Działanie leku bez recepty Stymen

Udane życie seksualne to jeden z filarów dobrego związku. Kiedy jednak okazuje się, że mężczyzna ma problemy ze sprawnością seksualną, zbyt krótka erekcja lub jej brak, mogą zepsuć nawet najlepszą relację. Dlatego dobrze szybko i skutecznie temu zaradzić. Może pomóc w tym odpowiedni lek na potencję.

 

Współczesny mężczyzna musi sprostać wielu wymaganiom, jednak czasem nie daje rady. Co istotne, warto pamiętać, że problemy z potencją mogą mieć również młodzi partnerzy seksualni. Preparaty na potencję nie są więc skierowane tylko dla dojrzałych partnerów seksualnych.

 

Tabletki Stymen uzupełniają niedobór prasteronu, dzięki czemu zwiększa się poziom testosteronu. Stosowanie leku na potencję może wspierać więc poprawę życia seksualnego.

Stymen bez recepty

Stymen to lek dostępny bez recepty.

 

W jednym opakowaniu znajduje się 60 tabletek Stymen

 

Jeśli pomimo odpowiedniej suplementacji problemy z potencją przedłużają się, wówczas koniecznie trzeba zgłosić się do lekarza.

 

W Aptece Prima można znaleźć również prezerwatywy Durex.

Aflofarm
8023051
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy