Kategorie

Strepsils Intensive Direct aerozol 15 ml, Data ważności: 31.12.2021 r.

3714761

Strepsils Intensive Direct to najsilniejszy spray na ból gardła.* Dzięki unikalnej substancji czynnej flurbiprofen, działa podwójnie - zwalcza stan zapalny i przynosi ulgę w bólu gardła aż do 6 godzin.

Data ważności: 31.12.2021 r.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do krótkotrwałego łagodzenia objawów stanu zapalnego gardła, takich jak ból gardła, trudności z przełykaniem i obrzęk.

Właściwości:
Strepsils Intensive Direct wykazuje silne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.


Składniki:

1 dawka (3 rozpylenia aerozolu) zawiera: 8,75mg flurbiprofenu oraz substancje pomocnicze: betadeks, disodu fosforan dwunastowodny, kwas cytrynowy jednowodny, metylu parahydroksybenzoesan (E218), propylu parahydroksybenzoesan (E216), sodu wodorotlenek, aromat miętowy, aromat wiśniowy, N,2,3-trimetylo-2-izopropylobutanoamis, sacharyna sodowa, hydroksypropylobetadeks, woda oczyszczona.

Sposób użycia:
Dorośli w wieku 18 lat i powyżej: jedna dawka (3 rozpylenia) na tylną część gardła co 3-6 godzin, w razie potrzeby. Nie należy przyjmować więcej niż 5 dawek w okresie 24 godzin.

Ważne informacje:

  • Skonsultować się z lekarzem w przypadku, gdy pacjent przyjmuje już inne niesteroidowe leki przeciwzapalne lub kwas acetylosalicylowy.
  • Nie przechowywać w lodówce ani nie zamrażać.
  • Nie stosować leku dłużej niż 6 miesięcy po pierwszym użyciu.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania:

  • W przypadku uczulenia na flurbiprofen, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), kwas acetylosalicylowy lub którykolwiek ze składników preparatu,
  • U pacjentów z wrzodami żołądka,
  • U dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia,
  • U pacjentek w ostatnim trymestrze ciąży.

Opakowanie:
15 ml 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii