SOLGAR Izoflawony sojowe skoncentrowane 30 tabletek
search
  • SOLGAR Izoflawony sojowe skoncentrowane 30 tabletek

SOLGAR Izoflawony sojowe skoncentrowane 30 tabletek

Solgar IZOFLAWONY SOJOWE


Cena:
71,95 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Solgar IZOFLAWONY SOJOWE

 

Literatura naukowa bardzo wiele uwagi poświęca izoflawonom. Izoflawony są fitoestrogenami, które występują w dużych ilościach w ziarnach soi lub suplementach diety jak Solgar IZOFLAWONY SOJOWE. Opinie na temat pozytywnego działania izoflawonu w organizmie człowieka stanowią zdecydowaną większość. Jeżeli chodzi o zawartość izoflawonu soi w Solgar IZOFLAWONY SOJOWE, opinia jest jednogłośna. Tabletki Solgar IZOFLAWONY SOJOWE posiadają blisko 50 razy większe stężenie skoncentrowanego izoflawonu soi niż np. mąka.

 

Dawkowanie suplementu diety Solgar IZOFLAWONY SOJOWE

 

Dawkowanie: 1 do 2 tabletki dziennie
Opakowanie: 30 tabletek

Kuracja: 15 do 30 dni
Cena: 95zł

 

Cena Solgar IZOFLAWONY SOJOWE, a pozytywne efekty przyjmowania suplementu

 

Cena Solgar IZOFLAWONY SOJOWE nie jest najwyższa z jaką można się spotkać na rynku w przypadku tego typu preparatów. Suplementy na bazie soi są cenionym elementem, który uzupełnia codzienną dietę. Produkt wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu, ochronę komórek, osteoporozę,. Przy rozsądnej cenie Solgaru IZOFLAWONOWEGO SOI możliwe jest stosowanie skutecznego uzupełnienia diety.Każdy kto ceni sobie lecznicze właściwości soi zdecydowanie będzie zadowolony z tego suplementu diety.

 

8664601

Opis

Lek
Nie
Nowy