Kategorie

SOLGAR HCA kwas hydroksycytrynowy 60 kapsułek

8916301

Solgar HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy to preparat, który w sposób bezpośredni wpływa na procesy metabolizmu tłuszczów

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 77,90 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Solgar HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy 250 mg (100% Garcinia Cambogia)

 

Solgar HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy to preparat, który w sposób bezpośredni wpływa na procesy metabolizmu tłuszczów – w uproszczeniu natomiast kontroluje apetyt. Jego największą zaletą jest fakt iż to całkowicie bezpieczny suplement diety nie wpływający na centralny układ nerwowy – co jest bardzo istotne.

Chcesz schudnąć? Solgar HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy Ci pomoże

 

Jak podają opinie - Solgar HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy to w pełni bezpieczny preparat, który posiada ogromną skuteczność działania. Jest to produkt naturalny, który nie zawiera cukrów, skrobi czy produktów mlecznych. Jego dodatkowym plusem jest możliwość stosowania przez wegan.

 

Niska cena w porównaniu do długości kuracji

Solgar HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy – ceną przebija inne produkty na rynku. Kuracja powinna trwać 60 dni co równa się jednemu opakowaniu Solgar HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy – cena w tym przypadku to 97zł.

Zaufaj pozytywnym opiniom - Solgar HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy to najlepszy suplement diety, który wpłynie pozytywnie na Twój organizm i sprawi, że poczujesz się lepiej bez konieczności sięgania po jedzenie zbyt często. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

2 Inne produkty w tej samej kategorii