Na wzmocnienie włosów i paznokci.
Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł
Codzienna dieta, stres i styl życia mają ogromny wpływ na kondycję włosów oraz paznokci. Żelki z biotyną so lovely to wygodna forma suplementacji, która wspiera organizm od wewnątrz i pomaga uzupełniać składniki istotne dla zdrowego wyglądu. Dzięki połączeniu kluczowych minerałów i witamin żelki na włosy so lovely stanowią praktyczne rozwiązanie dla osób szukających wsparcia w walce z osłabieniem, łamliwością i wolnym wzrostem włosów.
So lovely to żelki na włosy i żelki na paznokcie, stworzone z myślą o codziennym wzmacnianiu ich struktury. Regularne stosowanie wspiera prawidłowe odżywienie cebulek włosowych oraz poprawę kondycji płytki paznokciowej. Żelki sprawdzą się szczególnie u osób, które zauważają osłabienie włosów, ich nadmierne wypadanie lub rozdwajanie się paznokci, a jednocześnie cenią wygodę i prostotę suplementacji.
Formuła so lovely: żelki z cynkiem i biotyną została opracowana z myślą o kompleksowym wsparciu wyglądu. Biotyna wspomaga prawidłowy wzrost włosów i pomaga zachować ich naturalną elastyczność, natomiast cynk odgrywa ważną rolę w procesach regeneracyjnych skóry i paznokci. Dzięki temu żelki na porost włosów so lovely mogą być cennym uzupełnieniem diety w okresach zwiększonego zapotrzebowania na te składniki.
To żelki na włosy, skórę i paznokcie, które dbają o Ciebie od środka. Zamiast nudnych, gorzkich tabletek czy proszków do rozpuszczania, dostajesz małe, pyszne, pomarańczowe żelki.
W składzie pełno dobroci, takich jak biotyna, cynk, kwas hialuronowy i koenzym Q10. To taki mały, przyjemny boost dla Ciebie, który łatwo wpleciesz w swój dzień, nawet ten najbardziej zabiegany.
Połączenie biotyny i cynku wspiera naturalny wzrost włosów i pomaga utrzymać paznokcie w dobrej kondycji. Z kolei kwas hialuronowy i koenzym Q10 zadbają o odpowiednie nawilżenie i elastyczność skóry.
substancje słodzące: maltitole, sorbitole; woda, substancja żelująca: pektyny; regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu; glukonian cynku (cynk), barwnik: kurkumina; naturalny aromat cytrynowy, naturalny aromat limonkowy, naturalny aromat pomarańczowy, ubichinon (koenzym Q10), hialuronian sodu (kwas hialuronowy), D-biotyna (biotyna), olej kokosowy MCT, substancja glazurująca: wosk carnauba.
1 żelka dziennie
Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego efektu: 1 żelka. Przed połknięciem należy żelkę dokładnie pogryźć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywanie: przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze dodatniej, poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu spożyć w ciągu 90 dni. Opakowanie należy szczelnie zamknąć po każdym użyciu.
Ostrzeżenia: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonego sposobu żywienia są niezbędne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia.
60 sztuk
Natubay sp. z o.o.,
Hurtowa 2,
62-510 Konin
Na wzmocnienie włosów i paznokci.