Kategorie

Biotebal 5 mg tabletki 30 sztuk

8461901

Preparat Biotebal zaleca się w celu uzupełnienia niedoboru biotyny (witaminy H) w organizmie. Biotyna wpływa na stan skóry, włosów i paznokci, zapewniając im zdrowy wygląd i witalność. Biotebal zaopatruje organizm w biotynę, której niedobór prowadzi do: wypadania włosów, zaburzeń wzrostu paznokci i włosów, nadmiernej łamliwości paznokci i włosów, zapalenia spojówek, zmian skórnych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 20,99 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wspaniałe włosy to wynik zdrowej diety. Jednak w pędzie dzisiejszych czasów nie jest łatwo o zdrową dietę, a co za tym idzie regularne posiłki. Dlatego warto wspierać się suplementami diety. Wraz z racjonalnym odżywianiem są one w stanie sprawić cuda. Wypadające włosy, brzydkie paznokcie czy nieciekawa cera stanie się przeszłością, jeśli postawimy na Biotebal. Opinie o tym produkcie sprawiają, że coraz więcej osób chętnie sięga po ten suplement na włosy, a zarazem preparat na paznokcie.

 

Wybierając wśród różnych leków na włosy na pewno zauważymy, że Biotebal cenowo się wyróżnia. Otóż za 30 tabletek marki Biotebal cena to niecałe 20 złotych, a otrzymujemy lek na wypadanie włosów na 30 dni, czyli mamy taką miesięczną kurację za naprawdę nieduże pieniądze.

 

Jeśli, więc zależy nam na pięknych włosach musimy wybrać taki preparat na włosy, który będzie miał odpowiednio zbilansowane składniki, które pozytywnie wpływają na porost włosów. Najlepsza okazuje się biotyna na włosy, a dokładniej na przeciwdziałanie ich wypadaniu.

 

Szukając preparatu na wypadanie włosów warto kierować się tym jakie dany produkt ma opinie. Biotebal opiniami na pewno przekonuje do sięgnięcia po ten preparat na wypadanie włosów. Bowiem witaminy na włosy wpływają pozytywnie również na skórę i na paznokcie, jak więc można się domyślić jest to produkt kompleksowy, który jest uznawany za jeden z lepszych suplementów na włosy, jak również preparatów na paznokcie. Leki na włosy muszą zawierać sporą dawkę biotyny, bo to ona wpływa najbardziej na piękny wygląd włosów. Biotyna na włosy wpływa niczym najlepsza odżywka od wewnątrz. Sprawia, że włosy przestają wypadać i się wzmacniają. Biotebal posiada jedną z większych ilości biotyny w swoich preparatach, dlatego jest tak cenionym preparatem na włosy.

 

Witamin na włosy jest wiele nie tylko w lekach na wypadanie włosów, ale też w odpowiednio skomponowanych posiłkach, dlatego warto pamiętać, że poza suplementacją należy dbać również o to, po co sięgamy, jeśli chodzi o jedzenie. Biotyną na włosy można zdziałać cuda, trzeba tylko wiedzieć, gdzie ją znaleźć i jak z niej korzystać.

 

Preparat Biotebal na wypadanie włosów:

  • Zawiera duże ilości biotyny,
  • Uzupełnia braki biotyny w organizmie,
  • Pomaga w procesie powstawania keratyny,
  • Włosy mniej wypadają dzięki regularnemu stosowaniu,
  • Poprawia stan cery,
  • Wzmacnia paznokcie.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii