> Pozostałe środki bez recepty>Simetigast 40 mg x 100 kaps., Data ważności: 31.01.2022 r.

Kategorie

Simetigast 40 mg x 100 kaps., Data ważności: 31.01.2022 r.

Cena: 4,95 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9086432

Wyrób medyczny Simetigast Forte przeznaczony jest do łagodzenia objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie.

Data ważności: 31.01.2022 r.
 

Więcej informacji

Wskazania:

Wyrób medyczny Simetigast Forte przeznaczony jest do łagodzenia objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie.Działanie:

Simetigast zawiera symetykon, który zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu znajdujących się w przewodzie pokarmowym, co powoduje ich pękanie. W ten sposób ułatwia wydalanie gazów.
Simetigast poprawia widoczność podczas badań diagnostycznych, gdyż zapobiega nakładaniu się gazów i pieniącej się treści pokarmowej na obraz badanych narządów.Składniki aktywne:

1 kapsułka elastyczna zawiera 40 mg symetykonu oraz substancje pomocnicze: żelatynę, glicerol, wodę oczyszczoną.Sposób użycia:

W zaburzeniach żołądkowo-jelitowych:
Dorośli i młodzież w eiku powyżej 12 lat: 3-4 razy dziennie po 2 kapsułki. Należy go przyjmować podczas lub po posiłku. Kapsułkę należy połknąć w całości popijając wystarczającą ilością wody.


Przed badaniami diagnostycznymi:
2 kapsułki 3 razy dziennie w dniu poprzedzającym badanie (240 mg symetykonu) i 2 kapsułki rano w dniu badania (80 mg symetykonu).
Bez konsultacji z lekarzem można stosować ten wyrób medyczny do 4 tygodni.


Przeciwwskazania
:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w przypadku stwierdzenia lub podejrzenia perforacji lub niedrożności przewodu pokarmowego, u dzieci w wieku poniżej 12 lat, kobiet w ciąży i karmiących piersią, chyba, że lekarz zdecyduje inaczej.


Podmiot odpowiedzialny:

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA

ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii