Kategorie

Nowy

Scholl Odżywcza maska PediMask z olejkiem lawendowym 1 para

7080305

Scholl Odżywcza maska PediMask z olejkiem lawendowym - Skarpetki nasączone maską Scholl PediMask. 20 minutowa maska do stóp zapewnia intensywne nawilżenie i odżywienie by stopy były delikatne i gładkie.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,54 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Skarpetki nasączone maską Scholl PediMask. 20 minutowa maska do stóp zapewnia intensywne nawilżenie i odżywienie by stopy były delikatne i gładkie.


Właściwości:

Odżywczą maskę do stóp Scholl Expert Care PediMask™ z olejkiem lawendowym stworzono z myślą o zapewnieniu uczucia intensywnego nawilżenia. Nietłusta, łatwa w użyciu maseczka w formie skarpetek. Już po pierwszym zastosowaniu Twoje stopy będą jedwabiście miękkie. Dwudziestominutowy zabieg zapewnia dwudziestoczterogodzinne nawilżenie.

  • Delikatne i gładkie stopy już w 20 minut.
  • Efekt utrzymujący się do 24h!
  • Zapewnia długotrwałe uczucie nawilżenia.

Opakowanie:
Zawiera 1 parę skarpetek.

30 Inne produkty w tej samej kategorii