Kategorie

SCHOLL Dwustronna tarka usuwająca zrogowacenia 1szt.

9070579

Zmiękcza i usuwa twardą skórę już po pierwszym użyciu

Więcej szczegółów

 

Cena: 26,34 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zmiękcza i usuwa twardą skórę już po pierwszym użyciu

Cechy produktu

  • Zmiękcza twardą skórę

  • Gładkie i miękkie stopy już po pierwszym zastosowaniu

  • Wysoce skuteczna formuła płynu zawierająca dwa kluczowe składniki – wodorotlenek potasu i glikol propylenowy

  • Rewolucyjny sposób na szybkie i delikatne usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stópZmiękcza twardą skórę za pomocą roztworu, umożliwiając pozbycie się problematycznych obszarów skóry przy użyciu szpatułki.

Krok 1: Trzymając butelkę pionowo delikatnie odkręć nakrętkę. Nakładaj roztwór na wacik aż do momentu jego całkowitego nasiąknięcia. Zakręć butelkę.
Krok 2: Nałóż nasączony wacik na twardą skórę i natychmiast umyj ręce. Pozostaw nasączony wacik w tym miejscu przez maksymalnie 6 minut, w zależności od grubości twardejskóry. W przypadku kontaktu preparatu ze zdrową skórą, dokładnie ją umyj.
Krok 3: Usuń wacik, wyrzuć w bezpieczne miejsce i natychmiast umyj ręce. Używając dołączonej szpatułki, delikatnie zdrap zmiękczoną skórę. Po użyciu dokładnie umyj ręce i stopy. Dokładnie umyj szpatułkę, wysusz ją i przechowuj w bezpiecznym miejscu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii