> Saridon x 20 tabl.

Kategorie

Saridon x 20 tabl.

Lek

Cena: 24,97 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

3144602

Ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy, ból reumatyczny, ból pooperacyjny. Lek stosuje się go również w przypadku bólu i gorączki związanych z przeziębieniem i grypą.

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

Skład:

Paracetamol 250 mg + Propyphenazonum 150 mg + Coffeinum 50 mg

Wskazania:

Ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy, ból reumatyczny, ból pooperacyjny. Lek stosuje się go również w przypadku bólu i gorączki związanych z przeziębieniem i grypą.

Dawkowanie:

Doustnie. Zaleca się następujące dawkowanie: dorośli 1-2 tabletki, młodzież w wieku 12-16 lat 1 tabletka, do trzech razy na dobę. Tabletki należy popić dużą ilością wody lub innego płynu. Leku nie należy przyjmować dłużej niż jeden tydzień ani w dawkach większych niż zalecane. Preparatu nie należy stosować długotrwale ani w dawkach większych niż zalecane. Długotrwałe przyjmowanie środków przeciwbólowych zawierających paracetamol może w rzadkich przypadkach spowodować nieodwracalną niewydolność nerek. W czasie stosowania preparatu nie należy pić alkoholu. U osób regularnie pijących alkohol istnieje szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby. Preparatu Saridon nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: