Kategorie

Proliver Wątroba x 30 tabl.

8878001

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wspomagające jej ochronę i regenerację.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,87 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Podstawowe informacje

Skład L-asparaginian L-ornityny cholina wyciąg z liści karczocha wyciąg z korzenia cykorii
Postać tabletki
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna
Działanie uzupełnia dietę w składniki wpływające korzystnie na wątrobę uzupełnia dietę w składniki wspomagające pracę wątroby
Zamów w doz.pl Proliver, tabletki, 30 szt.

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wspomagające jej ochronę i regenerację.

Dawkowanie:

Doustnie.  1-2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Przyjmować po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii