Kategorie

Prezerwatywy DUREX Strawberry Emoji 12 szt.

9086692

Prezerwatywy Durex Extra Safe Strawberry posiadają grubsze ścianki oraz dodatkową ilość środka nawilżającego, dzięki czemu nie tylko zwiększają komfort, ale rownież gwarantują maksymalną ochronę.

Więcej szczegółów

 

Cena: 24,77 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Prezerwatywy Durex Extra Safe Strawberry posiadają grubsze ścianki oraz dodatkową ilość środka nawilżającego, dzięki czemu nie tylko zwiększają komfort, ale rownież gwarantują maksymalną ochronę. Naturalna, przezroczysta guma lateksowa o innowacyjnym kształcie easy-on zapewnia wygodę użytkowania, nie ograniczając doznań. To idealne prezerwatywy dla osób, którym zależy na maksymalnej ochronie, bez rezygnowania z komfortu. Prezerwatywy Durex o wyjątkowym smaku truskawki gwarantują dodatkową zabawę i przyjemność podczas seksu.

 

Pozostałe informacje:

  • szerokość nominalna: 56 mm
  • z naturalnej gumy lateksowej
  • kształt easy-on, zakończony zbiorniczkiem
  • łatwe do założenia
  • wygodne w użyciu
  • przezroczyste, z dodatkiem środka nawilżajęcego
  • 12 sztuk w opakowaniu 

Testowane dermatologicznie.

 

W 100% testowane elektronicznie.

Żadna metoda antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

 

Przygotowanie i stosowanie:

Przeczytaj uważnie ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym.

Używaj prezerwatywy tylko raz.

 Użycie żeli intymnych z serii Durex Play wraz z prezerwatywami może potęgować przyjemne dozania. Wszystkie żele z serii Durex Play mogą być bezpiecznie stosowane z prezerwatywami Durex, w przeciwieństwie do lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu suchym, temperaturze pokojowej z dala od promieni słonecznych.

30 Inne produkty w tej samej kategorii