Pelavo Multi 3+ przeziębienie i grypa 120 ml
search
 • Pelavo Multi 3+ przeziębienie i grypa 120 ml

Pelavo Multi 3+ Drogi Oddechowe 120ml

Pelavo Multi 3+ to syrop wspierający funkcjonowanie dróg oddechowych u dzieci.

Cena:
31,71 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Pelavo:

Suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia funkcjonowania dróg oddechowych u dzieci powyżej 3. roku życia. 

Pelavo Właściwości:

To połączenie naturalnych składników z najnowszą wiedzą medyczna, stworzone dzięki zaawansowanym metodom ekstrakcji i nowoczesnej technologii. Działanie Pelavo Multi 3+ wynika z zawartości: standaryzowanego ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej, który w naturalny sposób wspiera zdrowie dróg oddechowych, ekstraktu z lipy, który działa napotnie wspierając naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz witaminy C dodatkowo wspiera naturalne siły obronne organizmu. Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej zawiera szereg bioaktywnych substancji należących do grupy kumaryn, glikozydów kumarynowych, fenolokwasów, flawonoidów i proantocyjanidyn, a także kwasów tłuszczowych. Zawartość poszczególnych składników w ekstrakcie może być różna – zależnie od warunków atmosferycznych panujących na plantacjach pelargonii afrykańskiej. Dlatego tak ważna jest standaryzacja ekstraktu, która daje gwarancję, że w każdej partii produkcyjnej Pelavo Multi 3+ znajduje się taka sama ilość substancji odpowiedzialnych za jego działanie. Pelavo Multi 3+ zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej.

Skład Pelavo:

glicerol, woda, miód, suchy ekstrakt z kwiatostanu lipy (Tilia cordata Mill), kwas L-askorbinowy, standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides), substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat malinowy.

Zawartość składników w porcji dziennej (7,5 ml): Ekstrakt z kwiatostanu lipy 90 mg; Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 30 mg; Witamina C 26,4 mg (33% RWS*).

* Referencyjne wartości spożycia 

Pelavo Dawkowanie:

Syrop należy stosować w ilości 2,5 ml trzy razy dziennie przez dzieci powyżej 3. roku życia. Do odmierzenia syropu można użyć załączonej miarki. Pelavo Multi 3+ zaleca się stosować w czasie infekcji oraz 2-3 dni po jej ustąpieniu, jednak nie dłużej niż 14 dni (łącznie).

Ważne informacje:

 • Należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, z dala od promieni słonecznych, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  
 • Wstrząsnąć przed zastosowaniem.
 • Z uwagi na naturalny charakter produktu może powstać osad. 
 • Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. P
 • rodukt przyjmowany pod nadzorem lekarza.
 • Produkt nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego. 
 • Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Opakowanie:

120 ml

USP Zdrowie
3097221
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy