Kategorie

Nowy

Pelafen 20mg 15 tabletek

3170171

Pelafen 20mg - Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Pelafen® jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Więcej szczegółów

 

Cena: 8,09 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Pelafen® jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania.


Składniki:

Jedna tabletka powlekana zawiera: 20 mg suchego wyciągu z Pelargonium sidoides DC i/lub Pelargonium reniforme Curt., radix (korzenia pelargonii) – Pelargonii radicis extractum siccum (4-7:1). Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 14% (V/V). Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz pkt. 6.1 ChPL.


Sposób użycia:

  • Dzieci 6-12 lat: 1 tabletka 2 razy na dobę rano i wieczorem
  • +12 lat i dorośli: 1 tabletka 3 razy na dobę rano, w południe i wieczorem

Ważne informacje:

  • Nie zaleca się stosowania produktu u dzieci poniżej 6 lat.
  • Połykać w całości, popijając niewielką ilością wody. Nie rozgryzać. Jeśli mimo stosowania leku objawy nasilą się lub nie ustępują w ciągu 1 tygodnia lub wystąpią działania niepożądane, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.
  • Nie należy stosować leku Pelafen® po upływie terminu ważności.
  • Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Przeciwwskazania:
Lek Pelafen® nie powinien być stosowany w przypadku:

  • Nadwrażliwości na substancję czynną (wyciąg z korzenia pelargonii) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.


Opakowanie:
15 tabletek 


Producent:

Phytopharm Klęka SA,
Klęka 1,
63-040 Nowe Miasto nad Wartą

30 Inne produkty w tej samej kategorii