Kategorie

Omegamed Pregna x 30 kaps.

8616611

Omegamed Pregna jest suplementem diety wskazanym do stosowania przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Zawiera kwas DHA, a jego spożycie przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój dziecka, w szczególności rozwój jego mózgu i wzroku.


Więcej szczegółów

 
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Omegamed Pregna jest suplementem diety wskazanym do stosowania przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią. Zawiera kwas DHA, a jego spożycie przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój dziecka, w szczególności rozwój jego mózgu i wzroku.

Właściwości:
Omegamed Pregna dostarcza optymalną dla kobiet w ciąży i karmiących piersią dzienną porcję kwasu dokozaheksaenowego (DHA). DHA jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i oczu u płodu i niemowlat, które są karmione piersią. Stanowi źródło unikalnej formy kwasu DHA z alg (Life's DHA), opracowanej specjalnie z myślą o kobietach w ciąży i karmiących piersią. Pochodzi on z pierwotnego źródła - pozyskiwany jest bowien z naturalnych alg morskich. Dzięki temu jest bezpieczny, ma lepszy smak oraz zapach i charakteryzuje się dobrą przyswajalnością i tolerancją. DHA jest czysty - wolny od zanieczyszczeń jak: dioksyny, rtęć metylowana czy polichlorowane bifenyle. Jego skuteczność i bepieczeństwo potwierdzają wartościowe badania naukowe oraz tradycja stosowania. Kwas DHA jest sprawdzony i idealnie dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających i wrażliwych na jego niedobór konsumentów. Omegamed Pregna nie zawiera mleka łącznie z laktozą, jajek, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy i produktów pochodnych oraz glutenu.

Skład:
DHA (kwas dokozaheksaenowy) z alg morskich (Life's DHA, DHASCO); olej słonecznikowy wysokooleinowy; przeciwutleniacze: mieszanina tokoferoli, palmitynian askorbylu; barwnik: tlenek żelaza; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; żelatyna


Stosowanie:

  • 1 kapsułka dziennie (250mg DHA)
  • 2 kapsułki dziennie (500mg DHA) w przypadku niskiego spożycia ryb.

Kapsułki należy przyjmować w trakcie lub po posiłku popijając wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Ważne informacje:
Produkt niewskazany w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Opakowanie: 
30 kapsułek

Podmiot odpowiedzialny:

Sequoia Sp. z o.o.
ul. Ostródzka 74N
03-289 Warszawa

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii