Kategorie

Olimp Gold Żeń szeń complex x 30 tabletek

3096821

Gold Żeń-szeń complex to kompozycja wysokiej jakości ekstraktów z trzech gatunków żeń-szenia: Korean Panax ginseng Panax quinquefolius standaryzowanych na zawartość ginsenozydów oraz Eleutherococcus senticosus standaryzowanego na zawartość eleuterozydów. Produkt dodatkowo zawiera wysoko przyswajalny magnez oraz ekstrakt pieprzu czarnego Bioperine.

Więcej szczegółów

 

Cena: 27,03 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych dążących do utrzymania należytej sprawności fizycznej i umysłowej oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Polecany w szczególności osobom w średnim i podeszłym wieku, wykonującym ciężką pracę fizyczną i umysłową, a także sportowcom.

Żeń-szeń działa korzystnie w przypadku uczucia zmęczenia i znużenia orazsprzyja utrzymaniu należytej sprawności fizycznej. Poprawia koncentrację, koordynację i czujność organizmu, wspomaga czynności układu odpornościowego. Działa wspomagająco na kondycję seksualną, uczestniczy w utrzymaniu witalności organizmu. Dodatkowo, zawarty w preparacie żeń-szeń syberyjski działa korzystnie w stanach osłabienia i przemęczenia organizmu, wspomaga jego wzmocnienie. Przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mózgu, wspomaga aktywność umysłową i poznawczą. Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ekstrakt pieprzu czarnego ułatwia wchłanianie składników odżywczych, pomaga utrzymać właściwe funkcjonowanie przewodu pokarmowego i zwiększa skuteczność innych ziołowych składników.


Właściwości:

Produkt jest kompozycją wysokiej jakości ekstraktów z trzech gatunków żeń-szenia: Korean Panax ginseng Panax quinquefolius standaryzowanych na zawartość ginsenozydów oraz Eleutherococcus senticosus standaryzowanego na zawartość eleuterozydów. Preparat zawiera dodatkowo wysoko przyswajalny magnez, a także ekstrakt pieprzu czarnego Bioperine.


Skład:

Jabłczan magnezu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt żeń-szenia koreańskiego (Korean Panax ginseng), ekstrakt żeń-szenia amerykańskiego (Panax quinquefolius), ekstrakt żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus), substancja wypełniająca – sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu; substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt pieprzu czarnego Bioperine®, barwniki - dwutlenek tytanu, tlenek żelaza.


Sposób użycia:

 1 tabletka w trakcie posiłku. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. 


Opakowanie:

30 tabletek.


Ważne informacje:

Preparat nie jest wskazany w okresie ciąży i karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. W przypadku nadciśnienia lub przyjmowania leków w tym także leków bez recepty, m. in.: kwas acetylosalicylowy, stosowanie preparatu zaleca się skonsultować z lekarzem.


Podmiot odpowiedzialny:

Olimp Laboratories Sp. z o.o.
Nagawczyna 109C
39-200 Dębica

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii