Kategorie

Olimp Gold Luteina 30 kapsułek

6385151

Gold-Luteina to suplement diety zawierający skoncentrowany olej rybi standaryzowany na zawartość kwasu dokozaheksaenowego (DHA) z grupy kwasów omega-3 oraz wysokiej jakości naturalną luteinę i zeaksantynę z aksamitki wyniosłej (Tagetes erecta L.) oraz cynk, a także witaminy A i E.

Więcej szczegółów

 

Cena: 43,38 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Gold – Luteina jest suplementem na wzrok składającym się ze skondensowanego oleju rybiego o gwarantowanej, standaryzowanej zawartości kwasu DHA (kwas dokozaheksaenowy), zaliczanego do grupy kwasów Omega – 3. Pozostałe składniki tego preparatu na wzrok to: zeaksantyna z aksamitki wyniosłej (Tagetes erecta L.), naturalnego pochodzenia luteina, cynk w formie granulatu oraz witamina A i E.

 

Osoby wykonujące pracę przy sztucznym świetle, często przebywające na słońcu oraz pracownicy biurowi, którzy każdego dnia wiele godzin spędzają przy komputerze to grupa, której szczególnie zaleca się przyjmowanie preparatu Gold Luteina. Opinie jego użytkowników potwierdzają, że jest to wartościowy produkt, skuteczny w działaniu. Warto wspomnieć także o tych osobach, które często skarżą się na zaczerwienienie, łzawienie oraz zmęczenie oczu. Ten środek pomoże im się uporać ze wspomnianymi dolegliwościami.

 

Osoby starsze pragnące uchronić swoje oczy przed postępującymi wraz z wiekiem zmianami, także powinny regularnie zażywać suplement Gold Luteina. Cena tego farmaceutyku jest na tyle korzystna, że seniorzy z pewnością będą mogli sobie pozwolić na jego zakup.

 

Wskazane jest, aby sięgnęły po niego osoby dorosłe, które pragną wzbogacić swoją codzienną dietę o składniki chroniące wzrok, pozwalające na utrzymanie poprawnego widzenia. Każdy kto troszczy się o swoje oczy powinien przetestować preparat Gold Luteina. Opinia lekarzy potwierdza, że jego komponenty zostały trafnie dobrane. Luteina i zeaksantyna to karotenoidy występujące w soczewce oraz plamce żółtej w oku. Dostarczanie tych substancji do organizmu istotnie przyczynia się do poprawy ostrości dostrzeganego obrazu oraz umożliwia widzenie centralne. Można to zrobić poprzez wprowadzenie odpowiednich pokarmów do swojego jadłospisu. Ale równie pomocny będzie właściwie skomponowany suplement na wzrok.

 

Kwas DHA jest tłuszczem budującym tkanki mózgu oraz centralnego układu nerwowego. W dużym stężeniu występuje w siatkówce oka. Tym samym ma znaczny wpływ na właściwe działanie narządu wzroku. Witamina E, która również wzbogaca ten preparat na wzrok, jest silnym antyutleniaczem. Wraz z luteiną chronią delikatne oko przed działaniem wolnych rodników. Przed szkodliwym promieniowaniem UV zabezpieczą je z kolei zeaksantyna i luteina także występujące w Gold Luteina. Ceny suplementów wspomagających pracę oczu nie są wygórowane. A częste promocje w aptekach sprawiają, że można je kupić za niewielkie pieniądze.

 

Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 Inne produkty w tej samej kategorii