Oillan Intima Mama Ginekologiczna emulsja do higieny intymnej 200 ml
search
 • Oillan Intima Mama Ginekologiczna emulsja do higieny intymnej 200 ml

Oillan Intima Mama Ginekologiczna emulsja do higieny intymnej 200 ml

Oillan Intima to specjalistyczna seria preparatów do higieny intymnej przeznaczona dla dorosłych lub dzieci powyżej 1.roku życia. Poprzez zawartość wyselekcjonowanych składników skutecznie łagodzą istniejące podrażnienia okolic intymnych oraz wspomagają ochronę przed stanami zapalnymi i infekcjami.

Cena:
16,90 zł
Brak w magazynie Ilość

 • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

 • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
 • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
 • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Oillan Intima Mama to ginekologiczna emulsja do higieny intymnej. Jeden z całej serii preparatów przeznaczonych do użytku przez osoby dorosłe. Jednak ich wyspecjalizowana formuła jest na tyle delikatna, że bez problemu można je wykorzystywać również do pielęgnacji dzieci powyżej 1 – szego roku życia. Jest to produkt zalecany do codziennego stosowania. Ale używanie tej ginekologicznej emulsji do higieny intymnej szczególnie rekomenduje się w czasie ciąży, po porodzie oraz w okresie laktacji.

 

Preparat w swoim składzie nie zawiera kompozycji zapachowych, barwników, mydła, ani szkodliwego SLS/SLES. Jest pozbawiony również pochodnych formaldehydów. Bardzo łagodne działanie oraz pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania to cechy, za które lubiany jest preparat Oillan emulsja do higieny intymnej. Opinia lekarzy dotycząca tego produktu jest równie pozytywna. Potwierdzają oni, iż jego skład jest wyjątkowo korzystny.

 

Wśród substancji występujących w tej niskopieniącej emulsji można znaleźć kwas mlekowy. Dzięki niemu preparat zapewnia należytą ochronę przed stanami zapalnymi oraz infekcjami. Bisabolol o działaniu kojącym i łagodzącym to kolejny istotny komponent produktu Oillan emulsja do higieny intymnej. Cena tego preparatu jest wyjątkowo korzystna, biorąc pod uwagę jego dobrze przemyślany skład oraz szerokie spektrum działania.

 

Dzięki betainie ta ginekologiczna emulsja do higieny intymnej myje bardzo delikatnie, a przy tym pielęgnuje. Kompleks nawilżający oraz olej z awokado mają działanie regenerujące. Pomagają również utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Za przywracanie naturalnej równowagi okolic intymnych odpowiedzialny jest zarówno kwas mlekowy, jak i d – panthenol, które także znajdują się w składzie preparatu Oillan emulsja do higieny intymnej. Opinie klientek, które miały okazję stosować ten produkt potwierdzają, iż jest to jeden z lepszych środków dostępnych na rynku. Przywraca komfort oraz zmniejsza uczucie pieczenia i swędzenia. Osoby, które zauważyły u siebie skłonność do powstawania podrażnień lub infekcji, powinny sięgnąć po preparat Oillan emulsja do higieny intymnej. Ceny produktów o podobnym działaniu nie odbiegają od tej ustalonej za emulsję. Dlatego bez problemu można pokusić się na jej zakup. Choćby po to, aby przetestować, czy rzeczywiście ma ona tak korzystne działanie.

Oillan Intima Mama, ginekologiczna emulsja do higieny intymnej to:

 • delikatne mycie i pielęgnacja
 • pielęgnacja i ochrona okolic intymnych w okresie ciąży, po porodzie oraz w czasie laktacji
 • przywracanie naturalnej równowagi okolic intymnych
 • wspomaganie ochrony przed infekcjami oraz stanami zapalnymi
 • przywracanie komfortu
 • niwelowanie uczucia pieczenia oraz swędzenia
7067194

Opis

Lek
Nie
Nowy