Oilatum Baby Łagodna Ochrona, balsam do ciała, 200 ml
search
  • Oilatum Baby Łagodna Ochrona, balsam do ciała, 200 ml

Oilatum Baby Łagodna Ochrona, balsam do ciała, 200 ml

Oilatum Baby Łagodna ochrona, Balsam do ciała dla dzieci do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry skłonnej do atopii i podrażnień - działanie potwierdzone klinicznie.

Cena:
26,39 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie
  • Wyprzedaż

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Balsam do ciała dla niemowląt Oilatum Baby to wyjątkowo łagodny produkt do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry maluszka. Dzięki zawartości oleju mineralnego chroni przed wysuszeniem, wzmacniając naturalną barierę ochronną skóry. Dzięki starannie dobranym składnikom Łagodnej Ochrony Oilatum Baby, opinie rodziców zgodnie potwierdzają, iż bez wątpienia jest to idealny balsam dla noworodków. Nie zawiera parabenów ani barwników, posiada jedwabistą konsystencję i przyjemny, bardzo delikatny zapach. Zawartość gliceryny i masła shea czyni z niego również łagodzący balsam dla niemowląt ze skłonnością do atopowego zapalenia skóry. Ze względu na wymagających wyjątkowej troski odbiorców, jest to szybko wchłaniający się i nie pozostawiający nieprzyjemnego uczucia na skórze balsam do ciała dla noworodków, którego działanie potwierdzone jest klinicznie. Z pewnością każdy rodzic będzie zadowolony z wyboru Oilatum Baby, opinia wyrażona uśmiechem maluszka jest zaś najlepszym dowodem skuteczności. Sugerowana dla Oilatum Baby cena jest przystępna, zaś wydajność produktu wysoka.

Stiefel
7055988

Opis

Lek
Nie
Nowy