Nić dentystyczna Active Dental Tape- udoskonalona miętowa woskowana z fluorem taśma dentystyczna  50 m
search
  • Nić dentystyczna Active Dental Tape- udoskonalona miętowa woskowana z fluorem taśma dentystyczna  50 m

Nić dentystyczna Active Dental Tape- udoskonalona miętowa woskowana z fluorem taśma dentystyczna 50 m

Taśma dentystyczna Active ma łagodną strukturę, która nie drażni dziąseł.Posiada płaski przekrój jak i jest woskowana, dodatkowo powleczona teflonem ułatwiającym prześlizgiwanie się taśmy w przestrzenie międzyzębowe.

Cena:
9,72 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Taśma dentystyczna Active ma łagodną strukturę, która nie drażni dziąseł.Posiada płaski przekrój jak i jest woskowana, dodatkowo powleczona teflonem ułatwiającym prześlizgiwanie się taśmy w przestrzenie międzyzębowe.Ma przyjemny miętowy zapach. Zawartość fluoru dodatkowo chroni zęby przed próchnicą.Włosie nawet najlepszej szczoteczki do zębów ma utrudniony dostęp do wąskich przestrzeni międzyzębowych. Zalegające w nich resztki pokarmu są rozkładane przez bakterie, w wyniku czego powstają kwasy, niszczące zęby, oraz substancje, wywołujące zapalenie dziąseł. Nitkowanie to również natlenienie powierzchni stycznych co powoduje niszczenie bakterii beztlenowych. Używanie taśm dentystycznych jest skuteczną i wypróbowaną metodą oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Stomatolodzy zachęcają do codziennego używania nici i taśm dentystycznych.

9037437

Opis

Lek
Nie
Nowy