Kategorie

Nowy

Neospasmina syrop 150g

4518701

Neospasmina syrop - Pomocniczo w zaburzeniach nerwowych takich jak stany napięcia i niepokoju, trudnościach z zasypianiem.

Więcej szczegółów

 

Cena: 7,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Pomocniczo w zaburzeniach nerwowych takich jak stany napięcia i niepokoju, trudnościach z zasypianiem.

Właściwości:
Lek przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Noespasmina jest to produkt leczniczy zawierający w swoim składzie wyciąg płynny z owoców głogu i korzeni kozłka. Lek wykazuje łagodne działanie uspokajające i ułatwiające zasypianie.

Składniki:
Wyciąg płynny złożony (1:1) z owoców głogu (50 cz.) i korzeni kozłka (50 cz)–18g.


Sposób użycia:

Dorośli: produkt przeznaczony do stosowania w przypadku wystąpienia objawów. Dawka jednorazowa – 30 ml. Stosować maksymalnie  3 – 4 razy dziennie. W trudnościach z zasypianiem należy przyjąć dawkę jednorazową leku na godzinę przed snem.

Przeciwwskazania:

  • Nie należy stosować leku u osób z nadwrażliwością na składniki preparatu.

Opakowanie:
150 g 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii