Kategorie

Nowy

Microlife MT 700 Termometr elektroniczny Kaczuszka dla dzieci

9084833

Microlife MT 700 Termometr elektroniczny Kaczuszka dla dzieci - Do dokonywania pomiarów temperatury ciała.

Więcej szczegółów

 

Cena: 21,25 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do dokonywania pomiarów temperatury ciała.


Właściwości:

Termometr Microlife MT700 jest urządzeniem medycznym służącym do pomiaru temperatury ciała. Urządzenie jest wodoszczelne.

 
O gotowości do pracy oraz o zakończeniu pomiaru informuje sygnał dźwiękowy. Termometr zapamiętuje wynik ostatniego pomiaru. Po zakończonym pomiarze, jeżeli nie zostanie wyłączony, następuje automatyczne wyłączenie w celu przedłużenia żywotności baterii. Termometr posiada wymienną baterię. O konieczności jej wymiany informuje graficzna ikona.


Specyfikacja techniczna:

  • Zakres pomiaru: od 32,0°C do 42,9°C,
  • Dokładność pomiaru: +/- 0,1°C pomiędzy 34°C a 42°C,
  • Warunki pracy: 10-40°C, maksymalna wilgotność względna 15-95%,
  • Warunki przechowywania: od -25°C do +60°C; maksymalna wilgotność względna 15-95%,
  • Bateria: 1,5/1,55V; LR41,
  • Żywotność baterii: około 4500 pomarów (używając nowej baterii),
  • Przewidywana żywotność urządzenia: 5 lat lub 10.000 pomiarów,

Sposób użycia:

  • W ustach (oral) (35,5-37,5°C) - termometr należy umieścić pod językiem, z prawej lub lewej strony jamy ustnej. Czujnik pomiarowy musi mieć dobry kontakt z tkanką. Ponadto usta powinny być zamknięte - oddychamy nosem. W ten sposób unikniemy przedostania się powietrza do ust podczas pomiaru temperatury, co mogłoby spowodować przekłamania w uzyskanym wyniku pomiaru temperatury. Przybliżony czas pomiaru: 30 sekund.
  • Rektalna (rectal) (36,6-38,0°C) - metoda ta daje najbardziej dokładny wynik, szczególnie w przypadku niemowląt i dzieci. Ostrożnie umieść czujnik pomiarowy w odbycie na głębokość ok. 2-3 cm. Przybliżony czas pomiaru: 30 sekund.
  • Pod pachą (axillary) (34,7-37,3°C) - aby uzyskać bardziej wiarygodny wynik, zaleca się wykonanie pomiaru w ustach lub w odbycie. Minimalny rekomendowany czas pomiaru to 3-5 minut niezależnie od wcześniejszej sygnalizacji dźwiękowej.

Ważne informacje:
Gwarancja: 2 lata

Opakowanie:

1 sztuka 

30 Inne produkty w tej samej kategorii