Kategorie

Nowy

MELILAX PEDIATRIC Mikrowlewka dla dzieci 6 mikrowlewek po 5g

9060732

MELILAX PEDIATRIC Mikrowlewka dla dzieci - Do leczenia zaparć u dzieci i niemowląt, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku okrężnicy drażliwej), szczelin, hemoroidów. Produkt oczyszcza jelito i zmniejsza uciążliwość, podrażnienia i stan zapalny towarzyszący zaparciom.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 26,04 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do leczenia 
zaparć u dzieci i niemowląt, również w przypadku nadwrażliwości trzewnej (jak w przypadku okrężnicy drażliwej), szczelin, hemoroidów. Produkt oczyszcza jelito i zmniejsza uciążliwość, podrażnienia i stan zapalny towarzyszący zaparciom.

Właściwości:
Melilax jest innowacyjną mikrowlewką na bazie miodu, która łączy zrównoważone działanie usuwające, ochronne i łagodzące błonę śluzową odbytu, pomagająca w walce z uciążliwościami, podrażnieniami i stanem zapalnym, towarzyszącym zaparciom. Podwójne działanie Melilax uzyskiwane jest dzięki PROMELAXIN, kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio wyselekcjonowanych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu i ślazu dzikiego. Melilax Pediatric ma działanie wydalające, które zapewnia bodziec aktywujący defekację. Ponadto Melilax Pediatric, dzięki swym cechom przypominającym śluz i dzięki swej lepkości, chroni błonę śluzową odbytu podczas przechodzenia stolca; odgrywając rolę nawilżacza, podobną do śluzu fizjologicznego. Te szczególne właściwości, połączone z działaniem antyoksydacyjnym, nadają produktowi właściwości ochronne i łagodzące błonę śluzową, zapewniając pośrednie działanie przeciwzapalne.

Składniki:
Substancje czynne: 73,2%: Promelaxin aktywny kompleks miodów i polisacharydów z aloesu i ślazu dzikiego; substancje pomocnicze.

Sposób użycia:
Niemowlęta od urodzenia do 1. roku życia: połowa mikrowlewki 5g;
Dzieci od 1. do 3. lat: 1 mikrowlewka 5g;
Dzieci od 3. do 12. lat: 1 mikrowlewka 5g. W przypadku uporczywych zaparć stosować 2 dawki jednocześnie.

Nałożyć kilka kropel produktu wokół odbytu i wprowadzić delikatnie wlewkę do odbytu. cisnąć di końca mikrowlewkę i następnie trzymać ją wciśniętą do momentu całkowitego wyciągnięcia wlewki, aby uniknąć zasysania produktu.

Ważne informacje:

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden ze składników.
  • W przypadku długotrwałych zaparć należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia innych schorzeń.
  • Mikrowlewka jest jednorazowa dlatego nie może być ponownie użyta, gdy zużyje się tylko połowę, jak w przypadku niemowląt.

Opakowanie:
6 mikrowlewek po 5g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii