Kategorie

Maxibiotic maść 10 saszetek

4064812

Maxibiotic jest produktem leczniczym w postaci maści, o działaniu przeciwbakteryjnym do miejscowego stosowania na skórę w przypadku drobnych ran, owrzodzeń oraz oparzeń.

Więcej szczegółów

 

Cena: 12,63 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
D
robne rany (otarcia, zadrapania, ukąszenia), oparzenia i owrzodzenia skóry.


Właściwości:

Maxibiotic
 jest produktem leczniczym w postaci maści, o działaniu przeciwbakteryjnym do miejscowego stosowania na skórę w przypadku drobnych ran, owrzodzeń oraz oparzeń.


Składniki:

1g maści zawiera: 5 mg neomycyny siarczanu (Neomycini sulfas), 5000 j.m. polimyksyny B siarczanu (Polymyxini B sulfas) oraz 400 j.m. bacytracyny cynkowej (Bacitracinum zincum). 


Substancja pomocnicza:
wazelina biała.


Sposób użycia:

O
czyszczone miejsce zranienia pokryć niewielką ilością leku, miejsce to po nałożeniu leku można przykryć opatrunkiem z gazy lub pozostawić nieosłonięte. Stosować 2 do 5 razy na dobę, nie stosować dłużej niż 7 dni.


Przeciwwskazania:
 
Nadwrażliwość na składniki leku, zaburzenia słuchu, stosowanie na głębokie lub kłute rany, ciężkie oparzenia lub duże powierzchnie uszkodzonej skóry oraz na sączące zmiany chorobowe, u dzieci w wieku do 12 lat.

Opakowanie:
10 saszetek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii