Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost brwi 3 ml
search
  • Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost brwi 3 ml

Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost brwi 3 ml

Long4Lashes to preparat, który może być stosowany po zakończonej chemioterapii, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi.

Cena:
58,92 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Chcesz, aby Twoja twarz nabrała wyrazistości i charakteru? Zależy Ci na tym, aby Twoim rozmówcom łatwiej było Cię zapamiętać i aby mężczyźni zwracali na Ciebie większą uwagę? W takim razie wypróbuj Long 4 Lashes serum do brwi. Cena tego produktu znajduje się na poziomie, który nikogo nie jest w stanie odstraszyć – za 3 ml zapłacisz zaledwie niecałe 50 zł, co przy takiej skuteczności i wydajności stanowi cenę niezwykle korzystną.

 

Czy warto używać Long 4 Lashes serum do brwi? Opinie zarówno branżowych ekspertów, kosmetologów jak i zwykłych użytkowniczek są tu jednoznacznie – dzięki stosowaniu tego doskonałego serum na porost brwi można uzyskać niesamowite efekty, zwłaszcza, jeśli używamy go regularnie. To fantastyczna wiadomość dla wszystkich kobiet, dla których mało widoczne brwi stanowią słaby punkt i powód do kompleksów. Teraz możesz stymulować ich wzrost za pomocą Long 4 Lashes serum do brwi. Ceny preparatów o podobnej skuteczności są o wiele wyższe, mimo że nie zawsze pochodzą od tak renomowanego producenta jak właśnie Long 4 Lashes. Na tej półce cenowej próżno szukać serum na porost brwi o podobnej mocy i równie dopracowanej recepturze.

 

Jeśli zdecydujesz się nie poprzestawać na zapoznaniu się z dotyczącymi Long 4 Lashes serum do brwi opiniami i odważysz się wypróbować ten środek na sobie, na pewno się nie zawiedziesz. Nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemnych niespodzianek, reakcji alergicznych czy podrażnienia skóry – produkt został bardzo dokładnie przebadany pod kątem bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą go używać praktycznie wszystkie panie. Nawet te, które przeszły chemioterapię, lub mają makijaż permanentny albo ich brwi zostały zabarwione henną. Mieszanie się składników serum z substancjami wykorzystywanymi podczas wymienionych zabiegów nie powoduje żadnych problematycznych skutków ubocznych.

 

Rzadko kiedy mamy okazję za tak niskie pieniądze kupić tak wysokiej jakości produkt. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twoje brwi stały się mocniejsze i bardziej widoczne, nie wahaj się sięgnąć po nasze serum.

OCEANIC
7052503

Opis

Lek
Nie
Nowy