Long4Lashes

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Long 4 Lashes - Supertrwały tusz do rzęs 8ml Oceanic

7061736

Supertrwały tusz do rzęs, który pozwala na zachowanie perfekcyjnego makijażu przez całą dobę. Innowacyjna i niesamowicie trwała formuła Tube Technology, zapewnia 24-godzinny efekt wyraźnie podkreślonych oczu bez rozmazywania.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 34,47 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

.Wygląd naszych rzęs ma kluczowe znaczenie dla tego jak odbierają nas inni ludzie, zwłaszcza mężczyźni, dlatego wybierając tusz do rzęs powinnyśmy sięgać wyłącznie po produkty najwyższej jakości, które nie tylko sprawią że rzęsy będą wyglądały tak jak zawsze marzyłaś, ale również okażą na tyle trwałe, aby efekt utrzymywał się dłużej niż kilka godzin. Jeśli chodzi o Long 4 Lashes supertrwały tusz do rzęs opinie są bardzo pozytywne – makijaż z wykorzystaniem go dodaje uroku a ponadto dzięki niemu uzyskujemy podkreślenie oczu nawet na 24 godziny. Mimo doskonałej jakości Long 4 Lashes supertrwałego tuszu do rzęs cena tego produktu jest zaskakująco niska. Na tej półce cenowej nie ma innych produktów o porównywalnej jakości. Jeśli chcemy kupić produkt o podobnej skuteczności co Long 4 Lashes supertrwały tusz do rzęs cena na sto procent będzie wyższa.

 

Czy możemy zaufać wygłaszanym na temat Long 4 Lashes supertrwałego tuszu do rzęs opiniom? Wydaje się że tak, ponieważ produkt ten znajduje się na rynku od lat i został bardzo dokładnie sprawdzony w praktyce. Co więcej nasz tusz zachwalają nie tylko zwykłe użytkowniczki, ale też cała rzesza branżowych ekspertów. Kosmetyk ten jest wydajny, niezwykle trwały, tani i idealnie nadaje się do podkreślania oczu.

 

Czy od tuszu do rzęs można chcieć więcej? Okazuje się że tak, bo Long 4 Lashes ma do zaoferowania nawet więcej. Produkt ten jest całkowicie bezpieczny, nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Nawet jeśli inne tusze powodują u nas podrażnienie oczu lub powiek możemy być pewne, że jeśli zdecydujemy się na ten produkt to nic takiego nie będzie miało miejsca.

 

Opakowanie o pojemności 8 ml tuszu do rzęs Long 4 Lashes Oceanic kosztuje niecałe 30 złotych. Wyrób ten pochodzi od producenta o niepodważalnej renomie, możemy więc być pewne, że jest wart każdej złotówki jaką na niego wydamy. Szukasz tuszu, który byłby lepszy niż przeciętny i zarazem tańszy niż przeciętny? Oto produkt, który spełni Twoje wymagania, a może nawet pozytywnie Cię zaskoczy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 Inne produkty w tej samej kategorii