Kategorie

Long 4 Lashes - pielęgnacyjny tusz do rzęs 10ml

7061735

Pielęgnacyjny tusz do rzęs przyspieszający: wzrost, wydłużenie, pogrubienie, podkręcenie. Innowacyjna Enhancing Mascara stworzona aby pielęgnować, wzmacniać i wspomagać wzrost rzęs.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 27,58 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Podstawowym zadaniem tuszu do rzęs jest podkreślenie oczu i poprawienie dzięki temu wyglądu. Jednak renomowany producent kosmetyków, Long 4 Lashes, poszedł o wiele dalej i stworzył produkt, dzięki któremu nasze rzęsy nie tylko będą lepiej wyglądać przez kilka godzin, ale też staną się lepiej odżywione, grubsze i po prostu ładniejsze na stałe. Mimo tych niesamowitych właściwości Long 4 Lashes pielęgnacyjnego tuszu do rzęs, cena tego produktu znajduje się na poziomie, który czyni go dostępnym dla wszystkich – za 10 ml tuszu Long 4 Lashes Oceanic zapłacimy zaledwie dwadzieścia kilka złotych. Jeśli spojrzymy na produkty podobnej jakości i o podobnych właściwościach jak Long 4 Lashes pielęgnacyjny tusz do rzęs, cena zawsze okaże się wyższa i to zdecydowanie.

 

Przed zakupem warto przejrzeć dotyczące Long 4 Lashes pielęgnacyjnego tuszu do rzęs opinie, zarówno te pochodzące od branżowych ekspertów jak i od zwykłych użytkowniczek. Produkt ten idealnie łączy w sobie zalety estetyczne z praktycznymi – jest trwały, całkowicie bezpieczny, nie drażni oczu ani powiek, łatwo się rozprowadza i co najważniejsze – przy regularnym stosowaniu szybko zauważymy poprawę wyglądu rzęs nawet, jeśli tuszu na nich nie będzie. Produkt pozwala na pogrubienie, wydłużenie, podkręcenie rzęs i stymuluje ich wzrost. Czy to możliwe? Jeśli tak – to tylko dla tak doskonałego produktu, jakim jest Long 4 Lashes pielęgnacyjny tusz do rzęs. Opinie kosmetologów i wizażystów nie pozostawiają tutaj miejsca na wątpliwości.

 

Aplikacja tuszu jest niezwykle prosta. Mimo, że tak doskonale trzyma się rzęs, nie sprawia żadnych problemów podczas demakijażu. Każda z nas bez problemu poradzi sobie z nałożeniem. Gdy tylko ujrzysz efekt, nie będziesz chciała wracać do starego tuszu. Po co, skoro za tak atrakcyjną cenę możesz mieć tak fantastyczny kosmetyk, który nie tylko poprawi Twój wygląd jednorazowo, ale również przyniesie długofalowe efekty w postaci lepiej odżywionych rzęs? Eksperymenty z Long 4 Lashes zawsze okazują się udane.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 Inne produkty w tej samej kategorii