Wypadanie włosów

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Long 4 Lashes MEN Serum przeciw wypadaniu włosów

7062838

Serum skutecznie zapobiega wypadaniu, przerzedzaniu się włosów i powstawaniu zakoli oraz symuluje wzrost nowych włosów. Jego receptura zawiera Teraxidylum- innowacyjny kompleks zawierający zwiększone stężenie składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia i rewitalizuje cebulki włosów oraz wzmacnia ich integralność ze skórą głowy.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 58,92 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Long 4 Lashes MEN to serum przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn, które nie tylko powstrzymuje wypadanie i przerzedzanie się włosów, ale także stymuluje wzrost nowych .

 

Mężczyźni poszukujący preparatu powstrzymującego powstawanie zakoli – także powinni sięgnąć po Long 4 Lashes MEN Serum przeciw wypadaniu włosów. Opinią pozytywną wśród klientów kupujących produkt cieszy się innowacyjny kompleks Teraxidylum, odżywiający i wzmacniający cebulki włosa dzięki stężeniu składników aktywnych większemu niż w innych serum na porost włosów dla mężczyzn. Równie ważne i doceniane przez klientów kupujących serum na wypadanie włosów dla mężczyzn Long 4 Lashes MEN są łagodząca podrażnienia alantoina oraz formuła, która dzięki wysokiej koncentracji wydłuża fazę wzrostu włosa. Efekty produktu Long 4 Lashes MEN Serum przeciw wypadaniu włosów, opinie pozytywne o których podkreślają użytkownicy to mniejsza łamliwość oraz zdrowszy wygląd włosów.

 

Aby zapewnić pożądany efekt, serum przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn Long 4 Lashes MEN należy stosować dwa razy dziennie, nanosząc go na skórę w miejscach przerzedzenia włosów. Następnie zaleca się masowanie skóry głowy przez 1-2 minuty.

 

W segmencie produktów podobnych do Long 4 Lashes MEN Serum przeciw wypadaniu włosów, ceny wynoszą do kilkudziesięciu złotych. Szampon przeciwłupieżowy Long 4 Lashes MEN to produkt polecany przez producenta do stosowania równolegle, aby wzmocnić i przyspieszyć działanie Long 4 Lashes MEN Serum przeciw wypadaniu włosów. Cena zestawu, który wystarczy na kilka tygodni użytkowania, kształtuje się na poziomie kilkudziesięciu złotych.

 

Long 4 Lashes MEN Serum przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn to:

  • powstrzymanie wypadania i przerzedzania się włosów
  • stymulacja wzrostu nowych włosów w domowych warunkach
  • odżywienie i wzmocnienie cebulek włosa
  • wysoko skoncentrowana formuła, wydłużająca fazę wzrostu włosa

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii