Kategorie

Linex Forte x 14 kapsułek

8418821

Linex Forte to suplement diety zawierający bakterie probiotyczne.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,22 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskaznia:

Preparat to suplement diety zawierający bakterie probiotyczne. Wspomaga przywracanie prawidłowego składu flory bakteryjnej jelit i pomaga w jego utrzymaniu.Skład:

Preparat zawiera żywe, liofilizowane bakterie probiotyczne z rodzaju Bifidobacterium i Lactobacillus. Zawarte w preparacie szczepy drobnoustrojów zostały szczególnie dobrze przebadane i potwierdzono ich korzystne działanie dla organizmu człowieka. Bakterie kwasu mlekowego wchodzą w skład prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego dzieci oraz dorosłych. Spożywanie probiotyku w określonych ilościach wywiera korzystny efekt zdrowotny, wspomaga przywracanie i utrzymanie prawidłowej mikroflory jelit oraz ogranicza namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów.Dawkowanie:

Preparat jest suplementem diety dla dorosłych i dzieci po 3. roku życia.Preparat ma postać kapsułek do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek, ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania preparatu, a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem.
Dorośli i dzieci po 12. roku życia. 1 kapsułka do 3 razy na dobę.
Dzieci 3.–12. roku życia. 1 kaps. Do 2 razy na dobę.
W przypadku trudności z połykaniem kapsułkę można otworzyć, wysypać jej zawartość na łyżeczkę, wymieszać delikatnie z płynem i połknąć. Stosować podczas posiłku.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii