> Pozostałe środki bez recepty>Środki na hemoroidy i żylaki

Kategorie

Najczęściej kupowane

Układ krwionośny to nie tylko serce - to bardzo rozbudowana sieć żył i tętnic, które dostarczają tlen i składniki odżywcze do najmniejszych komórek organizmu. Mimo tego, jak istotny jest, zdarza się, że nie funkcjonuje poprawnie. Problemy objawiają się niejednokrotnie powstawaniem żylaków, szczególnie często w obrębie kończyn dolnych. Dlatego tak ważne jest, by stosować sprawdzone leki na żylaki nóg (lub leki na hemoroidy, jeśli problemy żylne dotyczą okolic odbytu) i walczyć z tymi przypadłościami nie tylko z pomocą medycyny, lecz także zmieniając tryb życia.

Problemy z żylakami i pajączkami - jak sobie z nimi radzić?

Najczęściej leki na żylaki można spotkać w formie kremów, maści i żelów, ale zdarzają się także tabletki. Na ciężkość nóg szczególnie poleca się preparaty z diosminą, np. Diohespan Max czy Diosminex, wpływające pozytywnie na mikrokrążenie. Zmniejszają one przepuszczalność małych naczyń krwionośnych oraz ich podatność na pękanie i stany zapalne - dzięki temu żylaki i pajączki stają się mniej widoczne. Jeśli wolisz stosować żele, w roli wsparcia opuchniętych nóg sprawdzi się Lioton 1000

Natomiast osoby, które preferują naturalne składniki, może zainteresować Venoforton, płyn stosowany w objawach niewydolności żylnej, zawierający wyciąg z owoców kasztanowca, nalewkę z miłorzębu, nalewkę z kwiatostanu głogu, wyciąg z ziela jemioły oraz nalewkę z ziela arniki.

Leki na hemoroidy zewnętrzne i wewnętrzne - jak poradzić sobie z tą przypadłością?

Hemoroidy (inaczej guzki krwawnicze lub żylaki odbytu) to powszechny problem powodujący ból, dyskomfort i pieczenie w okolicach odbytu, dlatego leki na hemoroidy bez recepty są powszechnie dostępne, także w aptekach internetowych. Chcesz wiedzieć, jaki lek na hemoroidy wybrać? Dostępne są różne formy leków na hemoroidy - tabletki, maści, płyny, czopki (np. Procto Glyvenol czopki doodbytnicze). Najczęściej działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo oraz przyspieszają gojenie.

Środki na hemoroidy i żylaki 

W kategorii 88 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 88 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 88 produktów