Kategorie

Cyclo 3 fort 30 kapsułek

4837701

Cyclo 3 Fort stosowany jest w leczeniu objawów związanych z niewydolnością naczyń żylnych (uczucie ciężkości w kończynach dolnych, ból) oraz pomocniczo w dolegliwościach związanych z żylakami odbytu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 23,02 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Cyclo 3 Fort to preparat, który przeznaczony jest do leczenia wszystkich symptomów mogących świadczyć o występowaniu przewlekłej niewydolności żylnej. To bardzo często spotkana dolegliwość. Szacuje się, że blisko połowa dorosłej części populacji zmaga się z tym schorzeniem. Cyclo 3 Fort został sklasyfikowany jako lek na żylaki, chociaż można go również wykorzystywać do leczenia innych przypadłości mających związek z nieprawidłowym krążeniem krwi w obrębie naczyń żylnych oraz limfatycznych. Wiele osób przyjmujących ten preparat kojarzy go jako lek na hemoroidy. Dzięki swoim właściwościom leczniczym wykazuje dużą skuteczność w terapii także tej choroby.

 

Wyciąg z kłącza ruszczyka kolczastego to najważniejszy element preparatu Cyclo 3 Fort. Opinie farmaceutów potwierdzają, że taka kompozycja jest właściwa dla środka, który ma leczyć objawy zastojów żylnych. W tym leku na żylaki zastosowano tak zwany suchy wyciąg z ruszczyka, który pozyskiwany jest na drodze ekstrakcji wodno – alkoholowej. To roślinny składnik, który poprzez obkurczanie ścian naczyń krwionośnych podwyższa ciśnienie żylne krwi. Hespedryna ograniczająca przepuszczalność delikatnych naczyń włosowatych to kolejna ważna substancja zawarta w leku Cyclo 3 Fort. Ceny preparatów wspomagających leczenie żylaków wahają się w granicach od 30 do nawet 60 zł. Ta dysproporcja wynika z faktu, iż ustalona cena jest zależna od składu oraz ilości tabletek znajdujących się w opakowaniu. Cyclo 3 Fort mieści się w tym przedziale. Warto nadmienić, że w tym leku na hemoroidy oraz żylaki znajduje się także kwas askorbowy, który wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Pomaga w walce z żylakami, ale często bywa zażywany również przez osoby z tendencją do powstawania teleangiektazji i wenektazji oraz podskórnych mikrowylewów.

 

Wszelkie dolegliwości bólowe żył, jak również zespół niespokojnych nóg to wskazania do zażywania preparatu Cyclo 3 Fort. Opinia na temat leku osób skarżących się na te dolegliwości jest pozytywna. Ruszczyk usprawnia krążenie krwi, ale posiada również lekkie działanie przeciwbólowe. Stosowanie preparatu przyniosło im ulgę, a przez to zmniejszyło uciążliwość wspomnianych przypadłości. Osoby skarżące się na uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, skurcze mięśni, drżenie nóg, jak również obrzęki i pieczenie pojawiające się w obrębie kończyn dolnych, także powinny rozważyć terapię preparatem Cyclo 3 Fort. Cena leku jest dosyć korzystna zważywszy, że opakowanie zawiera 60 tabletek. Jest to bardzo dogodne w przypadku preparatu, którego zalecane spożycie wynosi kilka tabletek dziennie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii