Kategorie

Laremid 2mg 20 tabletek

8121102

Laremid 2mg - Ostra i przewlekła biegunka, zmniejszenie liczby i objętości stolców oraz zwiększenia ich konsystencji u pacjentów z wytworzoną przetoką jelita krętego.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 7,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
O
stra i przewlekła biegunka, zmniejszenie liczby i objętości stolców oraz zwiększenia ich konsystencji u pacjentów z wytworzoną przetoką jelita krętego.
 
Działanie:
Przeciwbiegunkowe.

Składniki: 
1 tabletka zawiera: 2mg lorapemidu chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna.
 
Sposób użycia:
D
orośli i dzieci w wieku 6 lat i powyżej:

Ostra biegunka: Początkowa dawka - 2 tabletki (4 mg) dla dorosłych i 1 tabletka (2 mg) Dla dzieci; a następnie  1 tabletka (2 mg) po każdym kolejnym wolnym stolcu.
 
Przewlekła biegunka:  Początkowa dawka wynosi 2 tabletki (4 mg) na dobę dla dorosłych i 1 tabletka (2 mg) na dobę dla  dzieci; tę początkową dawkę należy zmodyfikować aż do momentu uzyskania od 1 do 2 normalnych 
stolców na dobę, co zazwyczaj osiąga się poprzez stosowanie dawki podtrzymującej wynoszącej od 1 do 6 tabletek (od 2 do 12 mg) na dobę.
 
Przeciwwskazania:
N
adwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, dzieci poniżej 6 lat, ostra czerwonka przebiegająca z obecnością krwi w kale i wysoką gorączką, ostra faza wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, ostra biegunka wywołana przez bakterie chorobotwórcze lub rzekomo-błoniaste zapalenie jelita grubego.

Opakowanie:
20 tabletek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii