Kategorie

Laktoferyna 100mg 15 kapsułek

6874841

Laktoferyna jest suplementem diety w postaci kapsułek. Jedna kapsułka zawiera 100 mg laktoferyny z mleka krowiego. Kapsułka twarda, biała. Jest to aktywne białko, naturalnie występujące w wielu płynach ustrojowych, w największym stężeniu występuje w ludzkiej siarze i mleku następującym tuż po niej.Więcej szczegółów

 

Cena: 32,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Właściwości:
Laktoferyna jest suplementem diety w postaci kapsułek. Jedna kapsułka zawiera 100 mg laktoferyny z mleka krowiego. Kapsułka twarda, biała. Jest to aktywne białko, naturalnie występujące w wielu płynach ustrojowych, w największym stężeniu występuje w ludzkiej siarze i mleku następującym tuż po niej.


Składniki:

Substancja wypełniająca: maltodekstryna, laktoferyna, substancja glazurująca pochodzenia roślinnego (kapsułka): hydroksypropylometyloceluloza; substancje przeciwbrylące: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; barwnik kapsułki: dwutlenek tytanu.


Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja 1-2 kapsułki. Niemowlęta i małe dzieci: kapsułkę można otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Zawartość kapsułki nie należy rozpuszczać w płynach gorących ani gazowanych. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kapsułkę należy połknąć i popić letnią wodą lub innym letnim płynem (mleko, sok, jogurt).


Ważne wskazówki:
 
  • Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
  • Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Produkt bezglutenowy, bez laktozy.
  • Chronić przed światłem i wilgocią. 

Opakowanie:
15 kapsułek


Podmiot odpowiedzialny:
Pharmabest Sp. z o.o.
ul. Gintrowskiego 53,
02-697 Warszawa.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii