Kategorie

Lacrimal Natura Krople do oczu roztwór 10 ml

9074633

Lacrimal Natura Krople do oczu roztwór - Stosowane w celu łagodzenia bólu i zaczerwienienia oczu spowodowanych pieczeniem, podrażnieniem, czynnikami atmosferycznymi oraz niekorzystnym wpływem środowiska.

Więcej szczegółów

 

Cena: 10,73 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Stosowane w celu łagodzenia bólu i zaczerwienienia oczu spowodowanych pieczeniem, podrażnieniem, czynnikami atmosferycznymi oraz niekorzystnym wpływem środowiska.


Właściwości:

Krople do oczu o właściwościach kojących i odświeżających. Dzięki specjalnie dobranym składnikom o pH fizjologicznym krople zapewniają wysoką zgodność z tkankami oka i płynem łzowym.

  • Rumianek, oczar i świetlik posiadają właściwości kojące i odświeżające.
  • Zielona herbata chroni siatkówkę oka i wskazana jest w łagodzeniu zmęczenia oczu.
  • Świetlik wykazuje właściwości łagodzące infekcje oczu, zapalenie spojówek, pieczenie i łzawienie.

Składniki:
Wyciąg wodny z zielonej herbaty, wyciąg wodny z oczaru, wyciąg wodny ze świetlika, wyciąg wodny z rumianku, kwas borny, dehydrat tetraboranu disodowego, chlorek sodu, EDATA, chlorek alkoniowy, woda do iniekcji.


Sposób użycia:

Wkrapiać 1-2 krople do 3 razy dziennie.


Opakowanie:

10 ml 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii