Kinon D3 30 tabletek, data ważności: 30.06.2023r.
search
  • Kinon D3 30 tabletek, data ważności: 30.06.2023r.

Kinon D3 30 tabletek, data ważności: 30.06.2023r.

Witamina K i witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

data ważności: 30.06.2023r.

Cena:
6,99 zł
Wysyłka w 24h
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość

  • Krótka data

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Odpowiednie stężenie witaminy D w organizmie jest ważne z kilku względów, jednak najważniejszym wydaje się prawidłowe funkcjonowanie naszych kości. Substancja ta reguluje wszystkie procesy odpowiedzialne za ich wytrzymałość, sprężystość i łamliwość. Jeśli zależy nam na sprawności stawów i tym aby nasz szkielet jak najdłużej stanowił mocny fundament na którym opiera się całe ciało – powinniśmy zadbać o to, aby naturalna witamina d była w naszym organizmie cały czas obecna.

 

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na osiągnięcie tego celu jest przyjmowanie Kinon d3. Cena tego preparatu znajduje się na poziomie dwudziestu kilku złotych, co dla naszej kieszeni będzie praktycznie nieodczuwalne, natomiast na nasze zdrowie taki zakup może wpłynąć zbawiennie. W porównaniu do Kinon d3 ceny konkurencyjnych preparatów prezentują się znacznie mniej korzystnie.

 

Nazwa Kinon d3 może być nieco myląca, bo preparat ten zawiera nie tylko cholekalcyferol. Znajduje się w nim również naturalna witamina k2. Każda tabletka to 100 μg witaminy K2 i 50 μg D3 – połączenie to bynajmniej nie jest przypadkowe, wspomniane substancje najlepiej wchłaniają się i przyswajają wtedy, gdy pojawiają się obok siebie. Opakowanie 30 tabletek Kinon d3 stanowi więc skuteczny i kompletny suplement doskonale wpływający na stan naszych kości.

 

Zarówno wśród lekarzy jak i osób przyjmujących Kinon d opinie są bardzo dobre – jest tani, wydajny i wyraźnie poprawia funkcjonowanie organizmu oczywiście pod warunkiem, że przyjmujemy go zgodnie z zaleceniami i bez przekraczania dopuszczalnej dawki. Zanim zdecydujemy się na zakup powinniśmy bezwarunkowo skonsultować się z lekarzem – jeśli w naszym organizmie nie występuje niedobór witamin zawieranych przez ten preparat wówczas przyjmowanie go może powodować skutki odwrotne od zamierzonych.

 

Zapoznając się z powszechnymi na temat Kinon d3 opiniami dowiemy się, że to jeden z najtańszych, najskuteczniejszych i najpopularniejszych suplementów diety wspomagających funkcjonowanie kości. Jeśli mamy z nimi jakiekolwiek problemy stosowanie naturalnej witaminy k2 i naturalnej witaminy d może okazać się strzałem w dziesiątkę. Pamiętajmy jednak, aby przed użyciem skonsultować się z lekarzem i pod żadnym pozorem nie przekraczać zalecanej dawki.

3098061
2 Przedmioty

Opis

Krótka data
Tak
Nowy