Kategorie

Nowy

GILBERT NACL 0.9% Fizjologiczny roztwór soli 100 ampułek

9089749

GILBERT NACL 0.9% Fizjologiczny roztwór soli - U niemowląt, dzieci i dorosłych do higieny nosa: do płukania i oczyszczania suchego i zatkanego nosa; do higieny oczu: jako płyn do płukania lub przemywania oczu; do płukania uszu; do przemywania ran; do inhalacji w aerozoloterapii.

Więcej szczegółów

 

Cena: 29,44 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
U niemowląt, dzieci i dorosłych do higieny nosa: do płukania i oczyszczania suchego i zatkanego nosa; do higieny oczu: jako płyn do płukania lub przemywania oczu; do płukania uszu; do przemywania ran; do inhalacji w aerozoloterapii.

Właściwości:
Gilbert NaCl 0,9% jest sterylnym, nie zawierającym konserwantów roztworem soli fizjologicznej, dostępnym w postaci jednorazowych ampułek. Jest bezpieczny, higieniczny i łatwy w użyciu. Nie należy go stosować do iniekcji. Zachowanie prawidłowej higieny nosa pozwala uchronić błony śluzowe od niesprzyjających czynników zewnętrznych, takich jak: zimna pogoda, alergeny, suche powietrze, zanieczyszczenia oraz ułatwia oddychanie.  

Składniki:
Chlorek sodu 0,9g, woda oczyszczona q.s. 100ml.

Sposób użycia:
Można stosować codziennie do przemywania oczu i oczyszczania nosa, 1-6 razy dziennie, zależnie od potrzeb.

Ważne informacje:

  • Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Nie należy używać otwartych lub uszkodzonych ampułek.
  • Nie stosować po upływie terminu ważności.

Opakowanie:
100 ampułek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii