Kategorie

Inofolic, proszek 60 saszetek

4641952

Inofolic  jest to suplement diety który uzupełnienia w organizmie poziom kwasu foliowego i myo-inozytolu , szczególnie u kobiet planujących potomstwo oraz będących w ciąży.


Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 58,30 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Preparat należy stosować w celu uzupełnienia w organizmie poziomu kwasu foliowego i myo-inozytolu , szczególnie u kobiet planujących potomstwo oraz będących w ciąży.


Właściwości:

Suplement diety, którego zastosowanie pozwala na uzupełnienie w organizmie poziomu kwasu foliowego niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania wszystkich komórek organizmu, także układu krwionośnego. Składnik ten jednak przede wszystkim ogranicza prawdopodobieństwo tworzenia się wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu, dlatego tak ważne jest utrzymanie jego odpowiedniego stężenia u kobiety w ciąży. Dodatkowo reguluje poziom homocysteiny w organizmie i uczestniczy w prawidłowym przebiegu procesu powstawania krwi.


Kwas foliowy:
Organizm kobiety wymaga uzupełnienia składników odżywczych takich jak kwas foliowy, który bierze udział w procesie podziału komórek. Kwas foliowy przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży.
Kwas foliowy występuje głównie w: warzywach liściastych, wątrobie, jajach oraz w mniejszych ilościach w owocach (z wyjątkiem cytrusów), mięsie i mleku. Gotowanie żywności niszczy prawie całą zawartość folianów (90%) w ciągu kilku minut.


Inozytol:

Inozytol to nazwa zwyczajowa cykloheksanheksolu – cyklicznego sześciowęglowego alkoholu polihydroksylowego posiadającego sześć grup hydroksylowych (cukrol). Najczęściej spotykanąw przyrodzie formą jego występowania jest myo-inozytol. Myo-inozytol: do najbogatszych źródeł myo-inozytolu wśród produktów pochodzenia roślinnego należą: owoce cytrusowe, całe ziarna zbóż, orzechy (orzeszki ziemne), kiełki (kiełki pszenicy), rośliny strączkowe (fasola) i drożdże. Świeże owoce i warzywa zawierają więcej myo-inozytolu niż produkty mrożone, konserwowane lub marynowane


Sposób użycia:

Przyjmować doustnie w dawce wynoszącej 1 tabl./24h po rozpuszczeniu w letniej wodzie.


Inofolic – witaminy dla kobiet w ciąży:

  • Produkt nie zawiera glutenu
  • Produkt nie zawiera ulepszaczy w postaci GMO
  • Mają postać saszetek z proszkiem
  • Łatwość aplikowania
  • Uzupełnia niedobory kwasu foliowego
  • Poprawia samopoczucie kobiet w ciąży.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii