Leki i suplementy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Inofolic, proszek 60 saszetek

4641952

Inofolic jest suplementem diety zawierającym myo-inozytol i kwas foliowy. Foliany, w grupie których jest kwas foliowy, przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży, biorą udział w procesie podziału komórek, pomagają w prawidłowej produkcji krwi, oraz utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 103,93 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Będąc kobietą w ciąży mamy mnóstwo nie zawsze przyjemnych myśli. Dbamy o siebie, bo chcemy dostarczyć małemu człowiekowi w nas wszystko, co najlepsze. Jednak kobiecy organizm w czasie ciąży zupełnie inaczej funkcjonuje. Potrzebuje uzupełnienia niektórych składników odżywczych. Jednym z najbardziej istotnych okazuje się kwas foliowy. Dlatego między innymi taką popularnością cieszą się witaminy dla kobiet w ciąży bogate w kwas foliowy. Do jednych z często wybieranych należy Inofolic. Opinie o tym produkcie zachęcają do zapoznania się z tymi witaminami dla kobiet w ciąży. Kobiety, które nie przepadają za łykaniem tabletek uważają, że proszek Inofolic jest dla nich wybawieniem. Możliwość rozpuszczenia go i zrobienia roztworu, który łatwo wypić jest bardzo przyjemnym sposobem na przyswojenie niezbędnych witamin dla ciężarnych. Dodatkowo Inofolic opiniami związanymi ze składem przekonuje nawet te osoby, które nie są za przyjmowaniem takiego rodzaju suplementów. Otóż Inofolic nie zawiera glutenu, co jest dla wielu osób bardzo ważną kwestią. Dzięki witaminom zawartym w proszku zmęczenie i nerwowość zmniejszają się. Dostarczane regularnie witaminy i minerały we właściwych ilościach sprawiają, że kobieta w ciąży kwitnie.

 

Witaminy w ciąży są bardzo ważne, a dostarczanie ich we właściwej ilości musi być wspomagane przez produkty z kwasem foliowym. Właściwa dieta nie uzupełni zapotrzebowania na wszystkie niezbędne witaminy dla ciężarnych, bo ciąża to bardzo specyficzny czas, o czym wszyscy doskonale wiemy. Dlatego szukając witamin w ciąży warto zwrócić uwagę na skład produktów oraz ich formę, czy są to tabletki, czy może proszek przygotowany do rozpuszczenia.

 

Inofolic – witaminy dla kobiet w ciąży:

  • Produkt nie zawiera glutenu
  • Produkt nie zawiera ulepszaczy w postaci GMO
  • Mają postać saszetek z proszkiem
  • Łatwość aplikowania
  • Uzupełnia niedobory kwasu foliowego
  • Poprawia samopoczucie kobiet w ciąży.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii