Inhalator Medel Easy - pneumatyczno tłokowy 1 szt.
search
  • Inhalator Medel Easy - pneumatyczno tłokowy 1 szt.
  • Inhalator Medel Easy - pneumatyczno tłokowy 1 szt.

Inhalator Medel Easy - pneumatyczno tłokowy 1 szt.

Mały, cichy, poręczny i łatwy w obsłudze. 

Cena:
137,99 zł
Brak w magazynie Ilość

  • Brak w magazynie
  • Wyprzedaż

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Inhalator Medel Easy posiada kompaktowy design, ultracichy kompresor oraz zestaw akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia inhalacji. Nebulizator Medel Jet Basic (Evo) dołączany jest na zewnątrz obudowy inhalatora, dzięki czemu unika się konieczności otwierania i zamykania urządzenia.

Nebulizacja odbywa się w krótkim czasie, akceptowalnym przez najbardziej niecierpliwych dorosłych i dzieci, 2 ml lekarstwa zostaje zaaplikowane w czasie 5 minut. Cały proces przeprowadzany przez klasyczną maseczkę Medel, nie wymaga wysiłku, wystarczy spokojnie oddychać a maska szczelnie zakrywa usta i nos a lek w postaci aerozolu przedostaje się do górnych i dolnych dróg oddechowych.

Nebulizator Medel Jet Basic (Evo) dla Medel Easy

Nebulizator czyli niewielkich rozmiarów pojemnik, do którego wlewany jest lek lub jego roztwór. W Medel Jet Basic (Evo) minimalna ilość leku wynosi 2 ml a maksymalna aż 8 ml.

Cząsteczka otrzymywana z rozpylonego roztworu będzie wielkości 3,16 μm (MMAD). Dla osoby inhalowanej oznacza to, iż lekarstwo wchłonie się najlepiej w górnych drogach oddechowych, tchawicy, oskrzelach i oskrzelikach małych.

Frakcja respirabilna tj. przyswajalność cząsteczek w postaci aerozolu w drogach oddechowych przy zastosowaniu nebulizatora Medel Jet Basic (Evo) wynosi 71,2 % co świadczy o wysokiej skuteczności inhalacji.

Ultra cichy kompresor z nowoczesnym systemem wyciszania dźwięku

W inhalatorze Medel Easy zastosowano system wyciszania dźwięku kompresora, umieszczono w nim najnowszej generacji konstrukcję z trzema łożyskami kulkowymi i dwoma zintegrowanymi tłumikami. Domownicy korzystający z inhalatora Medel Easy będą słyszeli 52dBA czyli tylko cichy dźwięk kompresora oraz wszelkie inne odgłosy w otoczeniu. Inhalowane dziecko lub maluch przebywający w pobliżu włączonego Easy z łatwością zaakceptuje formę pracy inhalatora.

Zestaw Medel Easy

Do inhalatora Easy Family dołączono zestaw akcesoriów w postaci Nebulizatora Jet Basic (Evo), klasyczną maskę dla dorosłych, klasyczną maskę pediatryczną dla dzieci, końcówkę do nosa, ustnik, przewód powietrzny, wymienne filtry powietrza, torba do przechowywania akcesoriów, kartę gwarancyjna, instrukcję obsługi w języku polskim.

Gwarancja 5 lat

Inhalator Medel Easy został objęty 5 letnią gwarancją.

Dane techniczne

SKU

TOW004860

Kod EAN

8057017951162

BLOZ 7

9056379

Marka

MEDEL

Wymiary

13 cm x 13 cm x 11,7 cm

Gwarancja

5 lat

MMAD (μm)

3,16 μm

Frakcja respirabilna

71,20%

Tryb pracy

przerywany

Głośność

52 dBA

Czas nebulizacji

0,4 ml/min

Przepływ roboczy ( /min)

5,3 l/min

Ciśnienie maksymalne (bar)

2,2 bara

Minimalna pojemność nebulizatora

2 ml

Maksymalna pojemność nebulizatora

8 ml

Waga urządzenia

1,5 kg

Zasilanie

Sieciowe

Dodatkowe informacje

20 minut pracy / 40 minut odpoczynku

CE

CE0123

Skład zestawu

Inhalator Medel Easy, nebulizator Jet Basic (Evo), ustnik, końcówka do nosa, klasyczna maska pediatryczna dla małych dzieci, klasyczna maska dla dorosłych, końcówka do nosa, przewód powietrzny, zamienne filtry powietrza, torba do przenoszenia akcesoriów,

Szybkość nebulizacji ( /min)

2 ml w 5 minut (w zależności od rodzaju leku)

Stawka podatku

VAT 8%

Link do instrukcji obsługi:

https://medel.pl/media/product_files//i/o/io_medel_easy_pl_--1587037115-ins.pdf

Novamed
9056380

Opis

Lek
Nie
Nowy