Kategorie

Nowy

Hitaxa Fast 5mg 10 tabletek

3002761

Hitaxa Fast jest wskazany w celu łagodzenia objawów związanych z: alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa lub pokrzywką.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Produkt Hitaxa Fast jest wskazany w celu łagodzenia objawów związanych z: alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa lub pokrzywką.


Właściwości:

Produkt leczniczy łagodzący objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa


Składniki:

Każda tabletka ulegająca rozpadowi w jamie ustnej zawiera 5 mg desloratadyny.


Sposób użycia:

  • Dorośli i młodzież (w wieku 12 lat i więcej): jedną 5 mg tabletkę ulegającą rozpadowi w jamie ustnej produktu Hitaxa fast umieścić w jamie ustnej raz na dobę w celu złagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym okresowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) i pokrzywką.
  • Leczenie alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i pokrzywki desloratadyną bez konsultacji lekarskiej nie powinno trwać dłużej niż 10 dni.
  • Nie ma wystarczających danych z badań klinicznych dotyczących skuteczności stosowania desloratadyny u młodzieży w wieku od 12 do 17 lat.
  • Okresowe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa (objawy występują krócej niż 4 dni w tygodniu lub krócej niż przez 4 tygodnie) należy leczyć biorąc pod uwagę ocenę historii choroby pacjenta. Leczenie można przerwać po ustąpieniu objawów i wznowić w momencie ich ponownego wystąpienia.
  • W przewlekłym alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa (objawy występują przez 4 lub więcej dni w tygodniu i przez dłużej niż 4 tygodnie) można zalecić pacjentowi kontynuowanie leczenia w okresie narażenia na alergen.
  • Sposób podawania: dawka może być przyjmowana niezależnie od posiłku.
  • Bezpośrednio przed użyciem blister należy ostrożnie otworzyć i wyjąć bez kruszenia tabletkę ulegającą rozpadowi w jamie ustnej.
  • Tabletkę ulegającą rozpadowi w jamie ustnej umieszcza się w jamie ustnej, gdzie ulega on natychmiastowemu rozpadowi.
  • Woda lub inny płyn nie są potrzebne, aby połknąć dawkę.
  • Dawkę należy przyjąć natychmiast po otwarciu blistra.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą lub na loratadynę.


Opakowanie:

10 tabletek 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii