Heparin Hasco Forte żel 1000
search
  • Heparin Hasco Forte żel 1000

Heparin Hasco Forte żel 1000

Leczenie wspomagające chorób żył, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył, żylaki kończyn dolnych, obrzęki, stłuczenia, krwiaki podskórnych.

Cena:
25,21 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Skład: 1g żelu zawiera heparyna sodowa 1000 j.m oraz substancje pomocnicze.
Działanie: przeciwzakrzepowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe.
Sposób użycia: podawanie miejscowe na skórę. Zaleca się równomierne rozprowadzenie cienkiej warstwy żelu (pasek o długości 3cm do 10cm) na zmienione chorobowe miejsce, 2 do 3 razy na dobę. Po zastosowaniu leku należy dokładnie umyć ręce.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu. Na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Ze względu na obecność parahydrosybenzoesanu metylu i propylu nie należy stosować u osób z alergią na parabeny.

3539221
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy