> Heparin Hasco Forte żel 1000

Kategorie

Heparin Hasco Forte żel 1000

Lek

Cena: 23,97 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

3539221

Leczenie wspomagające chorób żył, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył, żylaki kończyn dolnych, obrzęki, stłuczenia, krwiaki podskórnych.

 

Więcej informacji

Skład: 1g żelu zawiera heparyna sodowa 1000 j.m oraz substancje pomocnicze.
Działanie: przeciwzakrzepowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe.
Sposób użycia: podawanie miejscowe na skórę. Zaleca się równomierne rozprowadzenie cienkiej warstwy żelu (pasek o długości 3cm do 10cm) na zmienione chorobowe miejsce, 2 do 3 razy na dobę. Po zastosowaniu leku należy dokładnie umyć ręce.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu. Na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Ze względu na obecność parahydrosybenzoesanu metylu i propylu nie należy stosować u osób z alergią na parabeny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: