Kategorie

Heparin Hasco Forte żel 1000

3539221

Leczenie wspomagające chorób żył, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył, żylaki kończyn dolnych, obrzęki, stłuczenia, krwiaki podskórnych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 15,44 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Skład: 1g żelu zawiera heparyna sodowa 1000 j.m oraz substancje pomocnicze.
Działanie: przeciwzakrzepowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe.
Sposób użycia: podawanie miejscowe na skórę. Zaleca się równomierne rozprowadzenie cienkiej warstwy żelu (pasek o długości 3cm do 10cm) na zmienione chorobowe miejsce, 2 do 3 razy na dobę. Po zastosowaniu leku należy dokładnie umyć ręce.
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu. Na otwarte, krwawiące i sączące się rany, błony śluzowe i okolice oczu, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia, zakażoną skórę. Ze względu na obecność parahydrosybenzoesanu metylu i propylu nie należy stosować u osób z alergią na parabeny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: