Hascovir LIPOŻEL 50mg 3g
search
  • Hascovir LIPOŻEL 50mg 3g

Hascovir LIPOŻEL 50mg 3g

Hascovir Lipożel - Produkt leczniczy w postaci żelu, który zawiera substancję czynną acyklowir.

Cena:
18,79 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Hascovir Lipożel:

Stosowany jest w miejscowym leczeniu objawów opryszczki wargowej (tzw. zimna) oraz zmian opryszczkowych na twarzy.

Hascovir Lipożel Właściwości:

Lek zawiera substancję czynną - acyklowir, która po zastosowaniu na skórę wykazuje silne działanie przeciw wirusowi opryszki pospolitej (Herpes simplex).

Skład Hascovir Lipożel:

Substancją czynną leku jest acyklowir.

1 g żelu zawiera 50 mg acyklowiru.

Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: fosfatydylocholina oczyszczona, gliceroformal, disodu edetynian, kopolimer akryloilodimetylotaurynianu amonu i N-winylopirolidonu, dimetykon, woda oczyszczona.

Hascovir Lipożel Dawkowanie:

  • Lek przeznaczony jest do stosowania na skórę.
  • Lek należy nakładać 5 razy na dobę na chorobowo zmienione miejsca na skórze w odstępach około czterogodzinnych, z przerwą nocną. Lek działa najskuteczniej, jeśli leczenie rozpoczyna się jak najszybciej po pojawieniu się pierwszych objawów opryszczki, jak np. pieczenie, swędzenie lub zaczerwienienie. Leczenie można również rozpocząć w późniejszym okresie choroby, gdy wystąpią grudki lub pęcherzyki.
  • Leczenie powinno trwać co najmniej przez 4 dni.
  • Jeżeli nie nastąpiło zagojenie zmian skórnych leczenie można przedłużyć do 10 dni. Jeśli zmiany chorobowe nie ustąpią po 10 dniach stosowania leku, należy zwrócić się do lekarza.
  • Aby zapobiec nasileniu się lub przeniesieniu zakażenia, należy umyć ręce przed nałożeniem i po nałożeniu leku, a także unikać niepotrzebnego pocierania zmian chorobowych lub dotykania ich ręcznikiem.

Ważne Informacje:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na acyklowir, walacyklowir lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Opakowanie:

3g

3092561
20 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy