Kategorie

Nowy

Golamir 2ACT spray do gardła bezalkoholowy dla dzieci i dorosłych 30ml

9089309

Golamir 2ACT spray do gardła bezalkoholowy dla dzieci i dorosłych - Wskazany jest do stosowania u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 1. roku życia w przypadku bólu gardła, w leczeniu stanów zapalnych i podrażnienia, które mogą być wywołane przez wirusy, bakterie, alergeny czy kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, takimi jak: smog, dym czy kurz.

Więcej szczegółów

 

Cena: 24,05 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
To wyrób medyczny w postaci bezalkoholowego spray'u, który zmniejsza ból i chroni gardło. Wskazany jest do stosowania u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 1. roku życia w przypadku bólu gardła, w leczeniu stanów zapalnych i podrażnienia, które mogą być wywołane przez wirusy, bakterie, alergeny czy kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, takimi jak: smog, dym czy kurz. Polecany jest również w stanie przeziebienia, gdy wydzielina z nosa spływając do gardła może przyczyniać się do wywoływania jego podrażnień.

Właściwości:
Bezalkoholowy spray Golamir 2ACT to produkt w 100% naturalny. Dzięki zastosowanemu w nim aktywnemu kompleksowi ActiFilm DOL oddziałuje na  ból, pieczenie i trudności w przełykaniu, chroniąc błonę śluzową gardła przed czynnikami odpowiadającymi za podrażnienia. ActiFilm DOL, który składa się z tanin, żywic, flawonoidów i polisacharydów, generuje aktywną warstwę, która pełni rolę bariery o podwójnym działaniu. Zabezpiecza powierzchnię błony śluzowej redukując jej nadwrażliwość oraz normalizuje błonę śluzową przez pośrednie działanie przeciwzapalne. Dodatkowo, frakcje taninowe i żywiczne tworzą środowisko niesprzyjające rozwojowi bakterii. Spray nie zawiera glutenu i charakteryzuje się przyjemnym smakiem owoców leśnych i jeżyny.

Składniki:

  • Substancje czynne: ActiFilm DOL, aktywny naturalny kompleks zawierający taniny, zywice, flawonoidy i polisacharydy
  • Pozostałe składniki: gliceryna roślinna, woda, sok z jabłek, sok  z cytryny, naturalne aromaty z owoców leśnych i jeżyn oraz guma ksantanowa.

Sposób użycia:
Wyrób przeznaczony do stosowania do jamy ustnej i gardła.

  • Dzieci od 1. do 6. roku życia: stosuj 4 rozpylenia do 4 razy dziennie.
  • Dzieci powyżej 6. roku życia i osoby dorosłe: 4 rozpylenia do 8 razy dziennie.

Wstrząśnij butelką przed użyciem.

Ważne informacje:

  • Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
  • Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła i w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie:
30 ml 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii