Golamir 2ACT spray do gardła bezalkoholowy dla dzieci i dorosłych 30ml
search
  • Golamir 2ACT spray do gardła bezalkoholowy dla dzieci i dorosłych 30ml

Golamir 2ACT spray do gardła bezalkoholowy dla dzieci i dorosłych 30ml

Golamir 2ACT spray do gardła bezalkoholowy dla dzieci i dorosłych - Wskazany jest do stosowania u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 1. roku życia w przypadku bólu gardła, w leczeniu stanów zapalnych i podrażnienia, które mogą być wywołane przez wirusy, bakterie, alergeny czy kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, takimi jak: smog, dym czy kurz.

Cena:
41,70 zł
Wysyłka w 24h
Produkt dostępny Ilość

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania Golamir 2ACT :

Wskazany jest do stosowania u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 1. roku życia w przypadku bólu gardła, w leczeniu stanów zapalnych i podrażnienia, które mogą być wywołane przez wirusy, bakterie, alergeny czy kontakt z zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, takimi jak: smog, dym czy kurz. Polecany jest również w stanie przeziebienia, gdy wydzielina z nosa spływając do gardła może przyczyniać się do wywoływania jego podrażnień.

Golamir 2ACT Właściwości:

Bezalkoholowy spray Golamir 2ACT to produkt w 100% naturalny. Dzięki zastosowanemu w nim aktywnemu kompleksowi ActiFilm DOL oddziałuje na  ból, pieczenie i trudności w przełykaniu, chroniąc błonę śluzową gardła przed czynnikami odpowiadającymi za podrażnienia. ActiFilm DOL, który składa się z tanin, żywic, flawonoidów i polisacharydów, generuje aktywną warstwę, która pełni rolę bariery o podwójnym działaniu. Zabezpiecza powierzchnię błony śluzowej redukując jej nadwrażliwość oraz normalizuje błonę śluzową przez pośrednie działanie przeciwzapalne. Dodatkowo, frakcje taninowe i żywiczne tworzą środowisko niesprzyjające rozwojowi bakterii. Spray nie zawiera glutenu i charakteryzuje się przyjemnym smakiem owoców leśnych i jeżyny.

Skład Golamir 2ACT :

  • Substancje czynne: ActiFilm DOL, aktywny naturalny kompleks zawierający taniny, zywice, flawonoidy i polisacharydy
  • Pozostałe składniki: gliceryna roślinna, woda, sok z jabłek, sok  z cytryny, naturalne aromaty z owoców leśnych i jeżyn oraz guma ksantanowa.

Golamir 2ACT  Sposób użycia:

  • Wyrób przeznaczony do stosowania do jamy ustnej i gardła.
  • Dzieci od 1. do 6. roku życia: stosuj 4 rozpylenia do 4 razy dziennie.
  • Dzieci powyżej 6. roku życia i osoby dorosłe: 4 rozpylenia do 8 razy dziennie.
  • Wstrząśnij butelką przed użyciem.

Ważne informacje:

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła i w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Opakowanie:

30 ml 

9089309
20 Przedmioty

Opis

Lek
Nie
Nowy