Ginkofar Extra 240mg - 60 tabletek
search
  • Ginkofar Extra 240mg - 60 tabletek

Ginkofar Extra 240mg 60 tabletek

Ginkofar Extra - W celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych (osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związane z wiekiem); w celu poprawy jakości życia w łagodnej demencji. Produkt jest wskazany do stosowania u osób dorosłych.

Cena:
63,20 zł
Wysyłka w 24h
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość

  • Lek

Darmowa dostawa w zamówieniach od kwoty: 250 zł

  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł
  • Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł
  • Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł
Odbiór w punkcie poczty polskiej - 9,99zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Wskazania:
W celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych (osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związane z wiekiem); w celu poprawy jakości życia w łagodnej demencji. Produkt jest wskazany do stosowania u osób dorosłych.

Właściwości:
Kwantyfikowany wyciąg z liści miłorzębu japońskiego poprawia przepływ krwi w mózgu, rozszerza naczynia krwionośne i zapobiega agregacji płytek.

Składniki:
1 tabletka zawiera: 240mg kwantyfikowanego suchego wyciągu z liści miłorzębu (Ginkgo biloba L., folium) (35-67:1), co odpowiada: 52,8 do 64,8mg flawonoidów w przeliczeniu na glikozydy flawonowe, 6,72 do 8,16mg ginkgolidów A,B i C, 6,24 do 7,68mg bilobalidu. Rozpuszczalnik używany do pierwszej ekstrakcji: aceton 65% v/v. Pozostałe składniki to: rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, laktoza jednowodna, talk, magnezu stearynian, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, otoczka tabletki: alkohol poliwinylowy, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 3000, tlenekżelaza żółty (E172), talk.

Sposób użycia:
1 tabletkę na dobę. Leczenie powinno trwać co najmniej 8 tygodni. Jeżeli po 3 miesiącach stosowania preparatu nie następuje poprawa lub jeżeli nastąpiło pogorszenie objawów, należy zwrócić się do lekarza w celu ustalenia, czy kontynuacja leczenia jest uzasadniona. Produkt leczniczy Ginkofar Extra przyjmuje się doustnie. Tabletki należy połknąć, popijając wodą. Można je przyjmować niezależnie od posiłków.

Przeciwwskazania:

  • Produktu leczniczego Ginkofar Extra nie należy stosować u dzieci i młodzieży, w ciąży oraz w przypadku złej tolerancji i nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników; zwiększona skłonność do krwawień (skaza krwotoczna).
  • Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe lub przeciwpłytkowe (tzw. leki rozrzedzające krew), powinny skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem tego leku.
  • Przed zabiegiem operacyjnym należy poinformować lekarza lub stomatologa o stosowaniu leku.
  • Zaleca się przerwać stosowanie leku przynajmniej 3-4 dni przed planowanym zabiegiem chirurgicznym lub stomatologicznym, np. wyrwanie zęba.
  • Należy zachować ostrożność u pacjentów z padaczką. Odradza się przyjmowania leku razem z alkoholem.

Opakowanie:
60 tabletek

3144563
2 Przedmioty

Opis

Lek
Tak
Nowy