Kategorie

Gargarin ZATOKI Zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok (butelka+16 saszetek)

9085729

Gargarin ZATOKI
Zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok
16 saszetek (2,15 g każda), butelka 240 ml


Więcej szczegółów

 

Cena: 12,48 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Gargarin ZATOKI
Zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok
16 saszetek (2,15 g każda), butelka 240 ml

Zabieg płukania nosa i zatok powoduje, że zalegająca wydzielina ulega rozrzedzeniu, udrażniając nos i zatoki z zalegającego śluzu. Roztwór Gargarin ZATOKI oczyszcza nos i zatoki z bakterii, wirusów, alergenów oraz pyłu jednocześnie nawilżając śluzówkę. Zabieg ten chroni drogi oddechowe przed infekcjami.


Składniki
:
100% chlorek sodu Ph.Eur.


Sposób użycia
:

Szczegółowy opis znajduje się w instrukcji używania produktu.

W skład zestawu podstawowego wchodzi butelka 240 ml oraz 16 saszetek z proszkiem do sporządzania roztworu. Dostępny jest także zestaw uzupełniający zawierający 32 saszetki.


Podmiot odpowiedzialny
:
Farmina sp. z o.o. ul. Lipska 44, 30-721 Kraków.


Kategoria
: wyrób medyczny

Postać
: saszetki

Wskazania: 
Zapalenie zatok przynosowych, nieżyt nosa, alergiczny nieżyt nosa, po ekspozycji na alergeny (pyłki roślin, kurz, pierze, sierść zwierząt domowych), przed i po zabiegach chirurgicznych w obrębie nosa i zatok, profilaktycznie w celu utrzymania higieny nosa i zatok oraz do oczyszczania nosa i zatok po kontakcie z powietrzem zawierającym duże stężenie pyłu.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii